לא חותמים לפני שמשווים – איפה הכי כדאי לעשות ביטוח דירה?

כשאנחנו מחפשים ביטוח (או בעצם כמעט כל שירות אחר), אנחנו בודקים בעיקר מיהו הספק הזול ביותר שיכול לתת לי את המוצר שאני צריכה.

אך, כשמדובר במוצר ביטוחי חשוב כל כך כמו ביטוח הדירה שלכם, חשוב להשוות לא רק את המחיר.

אז כל הדברים שצריך לבדוק לפני שבוחרים ביטוח דירה.

 

למה בכלל ביטוח

הבית שלנו נחשב לאחד הנכסים הגדולים ביותר שיש בידנו, הן מבחינת הערך הכלכלי והן מבחינת הערך האישי שלו בשבילנו. הבית שלנו הוא המקום המוגן שלנו והוא הפינה השקטה והשלווה שלנו. לכן, חשוב מאוד להתכונן למקרה של אסון.

אסונות אשר יפגעו בבית שלנו יכולים להיות רבים ושונים וכללים בתוכם נזקי טבע כמו רעידת אדמה או נזקים ידי אדם כמו שריפות והצפות. נזקים כאלו יכולים להרוס את הבית או הבניין כליל.

כמו כן, חשוב לזכור שבנקים רבים דורשים ביטוח מהסוג כתנאי לקבלת משכנתא.

 

התוספות

בדרך כלל כשמדברים על ביטוח דירה, מדובר על ביטוח של המבנה והתשתיות בלבד. אך, הבית שלנו הוא לא רק הקירות שסובבים אותנו. לכן חשוב מאוד לבחור ביטוח המכיל את כל התוספות הרלוונטיות לכם.

התוספת הראשונה שחשוב לשים לב אליה הינה ביטוח תכולה, חברות מסוימות מספקות את הביטוח הנ"ל בתור ביטוח נפרד וישנן כאלה שכוללות לכל הפחות ביטוח בסיסי כבר בתוך ביטוח הדירה. חשוב לוודא מהו הכיסוי שניתן ולהתאים אותו לערך הרכוש שבידכם, בדגש לתכשיטים ודברי ערך אחרים.

תוספת שבעיני הינה חובה לכל בית, הינה ביטוח צד ג', זהי פוליסה המבטחת אתכם במקרה של פגיעה בגורם שלישי בשטח הבית שלכם או כתוצאה מנזק שנגרם ע"י הבית שלכם. למשל אם התפוצצה לכם הצנרת וגרמה לרטיבות אצל השכנים או שמא אורח נפצע במהלך השהייה בביתכם. ביטוח זה מעניק לכם את גב כלכלי במקרה של תביעה כנגדכם.

 

הכל עניין של שירות

אחרי שבחנתם את הפוליסות השונות והשוואתם בין החברות השונות, הדבר הבא שעליכם לבדוק הינה רמת הנגישות ושירות הלקוחות של החברה. אם החברה אינה מספקת שירות לקוחות זמין ומהיר בעת שגרה, כנראה שגם לא תצליחו לקבל את השירות שמגיע לכם באופן מקצועי ומהיר בעת הצורך. לכן בדקו מהן דרכי ההתקשרות הקיימות ועד כמה נציגי החברה זמינים לעזור לכם.

היבט נוסף הקשור לשירות הינו אחוז התביעות שהתקבלו על ידי החברה. ישנן חברות אשר יעשו כל דבר כדי לבטל את התביעה שלכם ולא לפצות אתכם בכסף שמגיע לכם. לכן חשוב לבדוק גם את התחום הזה.

 

מחיר

בדרך כלל המחיר הוא האלמנט הראשון והכי חשוב לאנשים רבים, אך בעניי מדובר בהיבט הכי פחות משמעותי היות ובדרך כלל המחירים הם יחסית דומים ונוסף לכך חברות רבות יסכימו להוריד במחיר אם תציגו להן הצעת מחיר מקבילה זולה יותר.

כמובן, שאחרי שבחנתם את כל ההיבטים שהוצגו כאן וכעת יש לכם כמה חברות העומדות בכל הדרישות שלכם, אין סיבה לשלם יקר יותר.

 

הומי, המקצועיות שבביטוח הדירה

הדבר האחרון שכדי לבדוק הינה מומחיות ומקצועיות, ישנן חברות רבות המבטחות בכל התחומים הקיימים, בדרך כלל מדובר בחברות גדולות, אך הן אינן מומחיות בתחום יחיד. לעומתן חברה כמו הומי, מספקת שירות מקצועי, נגיש ומהיר בתחום של ביטוחי דירה. ניתן לקבל את כל הפרטים הנחוצים לכם וליצור קשר באמצעות אתר האינטרנט, https://www.hommie.co.il .

 

חתימה מסך ביטוח

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
מאזניים
איזה זכויות מגיעות לך לאחר תאונת דרכים

תאונות דרכים הן לצערנו תופעה נפוצה ביותר היום במדינת ישראל, בשנת 2021. אם עברתם תאונת דרכים עליכם להכיר את מלוא הזכויות המגיעות לכם, ומה עליכם לעשות כדי לקבל אותן. במאמר זה יפורטו הפעולות שעליכם לעשות לאחר שעברתם תאונת דרכים, החל

החזר מס בגין תואר שני – מה החוק אומר בנושא     

סיימתם תואר שני ולא דיווחתם לרשויות המס? יש סיכוי טוב שמגיע לכם כסף מהמדינה! אז איך מקבלים החזר מס על תואר שני?   לקבל כסף מהמדינה בלי להתאמץ החזרי מס הן אחת הדרכים הנחמדות ביותר לקבל כסף ועוד מהמדינה… אבל

אוזניות
בדיקה יעילה לגילוי האזנות סתר

לצערנו, עולמנו הופך ליותר ויותר טכנולוגי ודברים שבעבר לא יכולנו לעלות על הדעת, היום הופכים לסבירים למדי. כך גם עולם האזנות הסתר הפך לנגיש לכל מי שחושק לעשות כן. כל אחד יכול היום לקנות ציוד האזנה ולשתול אותו בבית או

פטיש
אודות משרד עורכי הדין פייפר כהן

משרד עורכי הדין פייפר כהן הוקם בשנת 2007, ע"י עורכי הדין אייל פייפר ושרית כהן. המשרד הינו משפחתי ומלבד בעלי המשרד, אשר מנהלים אותו, הוא כולל עוד מספר עורכי דין אשר עוסקים בכמה תחומי התמחות.   תחומי ההתמחות של המשרד