ביטוח קטנוע – כל המידע

רבים מאיתנו בוודאי השתתפו בדיונים לגבי רכיבה על קטנועים, וברוב המקרים?

אנו נתקלים באותן טענות ואותם משפטים במסגרת הדיונים הללו.

אחת הטענות המוכרות היא לגבי ביטוח קטנועים, ורוב האנשים מיד ימהרו לציין כמה הוא יקר…

האם זוהי טענה נכונה?

על מנת לעשות סדר, אספנו עבורכם מספר נקודות עיקריות לגבי ביטוחי קטנועים, קריאה נעימה!

 

חיסכון במחיר הביטוח לקטנוע

כשאנו בדרך לרכישת קטנוע חדש – ההתרגשות היא גדולה, ולרוב עניין הביטוח נדחק הצידה. המוכרים של מטלון אופנועים – אחת החנויות הפופולאריות לקטנועים חדשים או מיד שניה, מספרים לנו שעד כמה שזה מצער, יש רוכבים רבים שלא מתמצאים כלל במדרגות הביטוחים – וחבל.
מסתבר שהיכרות עם סוגי הביטוחים, עשויה לחסוך לנו מאות שקלים בשנה!

 

כיצד חוסכים בביטוח הקטנוע?

כשאנו רוכשים ביטוח, מחירו ייקבע ע"פ מדרגת גודל הקטנוע. ככל שהקטנוע הוא בנפח מנוע גדול יותר ובעל יותר כוחות סוס – כך יעלה מחיר הביטוח השנתי. מה זה אומר בעצם? ובכן, ביכולתנו לחסוך מאות שקלים בשנה, במידה ונבחר את הקטנוע שלנו בצורה נכונה.
מי שמתנהל בצורה שקולה, יכול לבצע חישובים דרך מחשבוני חברות הביטוח השונות – ולקבל הצעות מחיר לגבי נפחים שונים של קטנועים. הצעות המחיר הללו יכולות להשפיע על ההחלטה איזה קטנוע לרכוש!

 

ע"פ מה נקבע מחיר הביטוח?

חברות הביטוח למעשה מנסות לצפות את הסיכון לתאונה, כיוון שאם זה יקרה – הן תצטרכנה לשלם לנו כסף. לכן, ככל שייעלה הסיכון לתאונה עבור רוכב מסוים, כך הצעת המחיר תהיה גבוהה יותר!

מהם הפרמטרים המשפיעים על מחיר הביטוח לקטנוע?

גודל הקטנוע

כפי שכבר נאמר, ככל שהקטנוע הוא גדול יותר – כך הצעת המחיר תהיה גבוהה יותר.

 

מספר שנות הרישוי

חברת הביטוח מסיקה, שככל שהרוכב הוא בעל ניסיון רב יותר – כך הסיכוי לביצוע תאונה הוא קטן יותר. מסיבה זאת, שנים רבות יותר ברישיון שלנו – מביאות עמן הצעת מחיר אטרקטיבית יותר.

 

מספר תאונות רשומות

חכו רגע! גם אם אתם בעלי ניסיון רב, אבל יש באמתחתכם מספר תאונות מדווחות – הדבר יבוא לרעתכם בעת רכישת ביטוח! חברות הביטוח מעלות את המחירים עבור לקוחות שביצעו תאונות בעבר, מכיוון שהדבר עשוי להצביע על הרגלי הנהיגה של הרוכב.

 

סוגי ביטוחים בישראל

ביטוח חובה

ביטוח חובה – כשמו כן הוא, וכל רוכב מחויב ברכישתו. ביטוח זה מבטח אותנו כנגד נזקי גוף בתאונה.

 

ביטוח צד ג'

ביטוח זה הוא בגדר רשות, והוא מבטח נזקים של צד שלישי בתאונה, שנגרמו כתוצאה מפגיעת הרכב שלנו.

 

ביטוח מקיף

הביטוח המקיף הוא היקר מכולם, והוא מבטח את הקטנוע שלנו מפני כל נזק אפשרי: גניבה, נזקי טבע, תאונה וכו'. ביטוח מקיף כולל בו גם ביטוח עבור צד שלישי בתאונה, ולכן הוא מסיר את הצורך ברכישת ביטוח צד ג'.

 

אופנוע חדש

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
מקסיקו
מהם הסודות שהרבה לא יודעים על מקסיקו

בתקופה האחרונה אנחנו עדים ללא מעט סיפורים מיוחדים על מקסיקו. סיפורים שגורמים לכל אחד ואחת לתהות לגבי היעד המיוחד הזה. הבוקר שמענו סיפור שגרם לנו להבין שצריך להעמיק בתחום ולבדוק פרטים נוספים אודות היעד. לכן, יצאנו לשמוע סיפורים נוספים וסודות

מטבעות
ביטוח לעסק – מה חשוב לדעת לפני שסוגרים אחד

רוב האנשים המבוגרים מבינים באופן די אינטואיטיבי את החשיבות של ביטוח. בזמנים קשים, כשיכולת ההשתכרות נפגעת, וכשהעתיד שלכם לוט בערפל – טוב לדעת שיש לכם רשת ביטחון בדמות פוליסת ביטוח. זה נכון גם להתנהלות היום – יומית שלנו כאנשים פרטיים,

סמל רפואה
האם אופטיון הינו טיפול אידאלי לגליובלסטומה

מכשיר אופטיון משמש לטיפול בגידולי גליובלסטומה במוח באופן לא פולשני. המכשיר למעשה משבש את השדות החשמליים של התאים ומונע את תהליך ההתפצלות של התאים הסרטניים ובכך עוצר את המשך ההתפשטות של הגידולים הממאירים במוח. במאמר זה נסביר את אופן הפעולה

מדיניות חיסכון
איך לבחור פוליסת חיסכון שמתאימה לצרכים שלכם

כשיוקר המחייה רק עולה ואף אחד לא יודע איך יראה העתיד – חיסכון לעתיד נראה כמו צעד מתבקש. כדי לחסוך כסף לעתיד, אתם יכולים לבחור באחד (או יותר) משלושה אפיקי חסכון – פוליסת חיסכון, קופת גמל להשקעה ותיק השקעות. בטקסט