ביטוח קטנוע – כל המידע

רבים מאיתנו בוודאי השתתפו בדיונים לגבי רכיבה על קטנועים, וברוב המקרים?

אנו נתקלים באותן טענות ואותם משפטים במסגרת הדיונים הללו.

אחת הטענות המוכרות היא לגבי ביטוח קטנועים, ורוב האנשים מיד ימהרו לציין כמה הוא יקר…

האם זוהי טענה נכונה?

על מנת לעשות סדר, אספנו עבורכם מספר נקודות עיקריות לגבי ביטוחי קטנועים, קריאה נעימה!

 

חיסכון במחיר הביטוח לקטנוע

כשאנו בדרך לרכישת קטנוע חדש – ההתרגשות היא גדולה, ולרוב עניין הביטוח נדחק הצידה. המוכרים של מטלון אופנועים – אחת החנויות הפופולאריות לקטנועים חדשים או מיד שניה, מספרים לנו שעד כמה שזה מצער, יש רוכבים רבים שלא מתמצאים כלל במדרגות הביטוחים – וחבל.
מסתבר שהיכרות עם סוגי הביטוחים, עשויה לחסוך לנו מאות שקלים בשנה!

 

כיצד חוסכים בביטוח הקטנוע?

כשאנו רוכשים ביטוח, מחירו ייקבע ע"פ מדרגת גודל הקטנוע. ככל שהקטנוע הוא בנפח מנוע גדול יותר ובעל יותר כוחות סוס – כך יעלה מחיר הביטוח השנתי. מה זה אומר בעצם? ובכן, ביכולתנו לחסוך מאות שקלים בשנה, במידה ונבחר את הקטנוע שלנו בצורה נכונה.
מי שמתנהל בצורה שקולה, יכול לבצע חישובים דרך מחשבוני חברות הביטוח השונות – ולקבל הצעות מחיר לגבי נפחים שונים של קטנועים. הצעות המחיר הללו יכולות להשפיע על ההחלטה איזה קטנוע לרכוש!

 

ע"פ מה נקבע מחיר הביטוח?

חברות הביטוח למעשה מנסות לצפות את הסיכון לתאונה, כיוון שאם זה יקרה – הן תצטרכנה לשלם לנו כסף. לכן, ככל שייעלה הסיכון לתאונה עבור רוכב מסוים, כך הצעת המחיר תהיה גבוהה יותר!

מהם הפרמטרים המשפיעים על מחיר הביטוח לקטנוע?

גודל הקטנוע

כפי שכבר נאמר, ככל שהקטנוע הוא גדול יותר – כך הצעת המחיר תהיה גבוהה יותר.

 

מספר שנות הרישוי

חברת הביטוח מסיקה, שככל שהרוכב הוא בעל ניסיון רב יותר – כך הסיכוי לביצוע תאונה הוא קטן יותר. מסיבה זאת, שנים רבות יותר ברישיון שלנו – מביאות עמן הצעת מחיר אטרקטיבית יותר.

 

מספר תאונות רשומות

חכו רגע! גם אם אתם בעלי ניסיון רב, אבל יש באמתחתכם מספר תאונות מדווחות – הדבר יבוא לרעתכם בעת רכישת ביטוח! חברות הביטוח מעלות את המחירים עבור לקוחות שביצעו תאונות בעבר, מכיוון שהדבר עשוי להצביע על הרגלי הנהיגה של הרוכב.

 

סוגי ביטוחים בישראל

ביטוח חובה

ביטוח חובה – כשמו כן הוא, וכל רוכב מחויב ברכישתו. ביטוח זה מבטח אותנו כנגד נזקי גוף בתאונה.

 

ביטוח צד ג'

ביטוח זה הוא בגדר רשות, והוא מבטח נזקים של צד שלישי בתאונה, שנגרמו כתוצאה מפגיעת הרכב שלנו.

 

ביטוח מקיף

הביטוח המקיף הוא היקר מכולם, והוא מבטח את הקטנוע שלנו מפני כל נזק אפשרי: גניבה, נזקי טבע, תאונה וכו'. ביטוח מקיף כולל בו גם ביטוח עבור צד שלישי בתאונה, ולכן הוא מסיר את הצורך ברכישת ביטוח צד ג'.

 

אופנוע חדש

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
ילד יהודי
אילו אטרקציות מעניינות אפשר להביא לאירוע בת מצווה?

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם מארגנים בת מצווה בקרוב, קודם כל – מזל טוב! בתור הורים לילדים בוגרים, אנחנו יודעים שארגון של בת מצווה אינו עניין פשוט. אתם צריכים לבחור מקום, צלם וכמובן – אטרקציה מעניינת שתגרום לבת המצווה

השכלה גבוהה
מהי הדרך הנכונה לבחור תחום לימוד?

את מרגישה צורך בשינוי בחיים או שבכלל החלטת על כיוון של התפתחות והתמקצעות אישית. לא משנה מה הסיבה, להחליט לפנות ללימודים גבוהים זו החלטה גדולה ומשמעותית, אך לא פחות ממנה חשובה ההחלטה איזה תחום ללמוד.    העדפות אישיות בשלב הראשון

שלטים לבית מבטון
שלטים לבית מבטון – מה כל כך יפה בהם?

שלט הכניסה לבית הוא האלמנט הראשון, יחד עם דלת הכניסה, שתופס את העין שלנו כשאנחנו מסתכלים על בית. לשלט הכניסה יש תפקיד חשוב, בהיותו נושא את שם המשפחה של דיירי הבית או את שם העסק שלנו, והעיצוב שלו יכול להשפיע

הדרכת בטיחות
למה חשוב להחזיק ממונה בטיחות בעסק

אם אתם בעלי עסק, סביר להניח שאתם יודעים שישנם תקני ונהלי בטיחות שאתם צריכים לעמוד בהם. במידה ותימצאו כלא עומדים בתקנים אלו, אתם עשויים למצוא את עצמכם עוברים על החוק וגורמים לעוול לא רק לכם, אלא לעובדים ולסובבים אתכם וזה