חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האם ניתן להזמין כרטיס אשראי מגורם שאינו הבנק?

אם אתם מתמודדים עם קשיים כלכליים עקב חובות או הכנסה מוגבלת, אתם עשויים לתהות האם אתם יכולים לקבל כרטיס אשראי שהונפק שלא על ידי בנק. התשובה היא כן, ישנם כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים זמינים, והם יכולים להועיל במיוחד לאנשים שהבנק הטיל עליהם מגבלות. במאמר זה נחקור את היתרונות של כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים למוגבלים, מי עשוי להזדקק להם וכיצד להשיג אותם.

 

מה ניתן לעשות למי שמוגבל בבנק

למוגבלים כלכלית מהבנק עומדות אפשרויות כמו קבלת כרטיס אשראי למוגבלים, שיכול לתת מענה לבעלי הכנסה נמוכה או אשראי מוגבל עקב הלוואות או חובות קיימים.  ניתן גם להשיג כרטיס טעון, שהוא כרטיס אשראי חוץ בנקאי שפועל לפי סכום הכסף שנטען עליו, וניתן להשיגו בדואר ישראל.

בנוסף, חלק מהגופים הפיננסיים החוץ בנקאיים עשויים להציע כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים עם תנאים גמישים יותר למי שנמצא במצב פיננסי קשה.

כרטיס אשראי

איך מוצאים גופים שנותנים אשראי חוץ בנקאי?

מומלץ לחקור ולמצוא גופים פיננסיים חוץ בנקאיים המציעים כרטיסי אשראי בכל מיני מקומות. ניתן לחפש באינטרנט חברות המציעות כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים או לבקש המלצות מחברים או בני משפחה שאולי יש להם ניסיון עם כרטיסים כאלה.

לאחר שמצאתם חברה מתאימה, תצטרכו להגיש בקשה ולספק את המסמכים והמידע הנדרשים על מנת שהחברה תעריך את זכאותכם לכרטיס האשראי. חשוב לעיין בקפידה בתנאים וההגבלות של כל הצעת כרטיס אשראי ולוודא שאתה מבין את העמלות, שיעורי הריבית ותנאי ההחזר לפני הגשת הבקשה.

 

לסיכום,

המאמר דן בכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים, שיכולים להוות פתרון מצוין לאנשים המוגבלים כלכלית עקב חובות או הלוואות. כרטיס אשראי חוץ בנקאי יכול לעזור לאנשים עם הכנסה נמוכה, לבעלי אשראי מוגבל ולבעלי עסקים שאיבדו לקוחות. לקבלת כרטיס אשראי חוץ בנקאי על הפונה לעמוד בתנאים מסוימים, לרבות יכולת לבצע תשלומים בסוף כל חודש.

חשוב לשים לב גם להבדל בין חשבון מוגבל לאדם שהוצאותיו מוגבלות. במאמר דנו בשני סוגים של כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים: כרטיס נטען בכסף וכרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים, הזמין בתעריפים נמוכים לאנשים במצבים כלכליים קשים.

כרטיס אשראי

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
אוטו
מחפשים רכב לכמה ימים? הנה ארבעה דברים שחשוב לקחת בחשבון

השכרת רכב לטווח קצר היא תחום שהולך ותופס יותר ויותר תאוצה בארץ בשנים האחרונות. להשכרת רכב לכמה ימים יש הרבה יתרונות ואם עושים זאת בחברה טובה, מקצועית ואמינה ההשכרה תהיה בראש שקט ותוכלו להנות מהיתרונות של אוטו טוב לכמה ימים

ייעוץ בתוכנית פרישה
לקראת הפרישה לפנסיה – זה המידע הנחוץ

נהוג לומר שהחיים האמיתיים מתחילים ביום הפרישה לפנסיה. שכן, זו תקופה שמאפשרת להגשים חלומות, למצוא מחדש תחביבים אבודים וליהנות מכל רגע, מבלי לחוות סטרס מיותר שעולה לא פעם בדרך או בעת ההגעה למקום העבודה. מדריך זה ירכז בפניכם את כל

איך בוחרים את המשכנתא הטובה ביותר
איך בוחרים את המשכנתא הטובה ביותר?

רכישת דירה היא אחת ההשקעות החשובות ביותר בחיינו. רבים מאיתנו נעזרים במשכנתא כדי לממן את הרכישה, ולכן חשוב להבין כיצד להתנהל. יתרה מכך, בחירת המשכנתא הטובה ביותר עשויה לחסוך לכם סכומים משמעותיים לאורך זמן. המאמר יסביר איך בוחרים את המשכנתא הטובה ביותר

תקרה אקוסטית
תקרה אקוסטית – הכירו את צורות ההתקנה הקיימות

סביר להניח שעברתם אינספור פעמים מתחת לתקרות אקוסטיות מעוצבות ולא עצרתם לרגע לחשוב איך הן הגיעו לשם. אם כך, זו העת להקדיש כמה רגעים ולהכיר את אופן ההתקנה הייחודי של תקרה זו, כדי שתוכלו לדעת מעתה ואילך מה דרוש כדי