האם ניתן להזמין כרטיס אשראי מגורם שאינו הבנק?

אם אתם מתמודדים עם קשיים כלכליים עקב חובות או הכנסה מוגבלת, אתם עשויים לתהות האם אתם יכולים לקבל כרטיס אשראי שהונפק שלא על ידי בנק. התשובה היא כן, ישנם כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים זמינים, והם יכולים להועיל במיוחד לאנשים שהבנק הטיל עליהם מגבלות. במאמר זה נחקור את היתרונות של כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים למוגבלים, מי עשוי להזדקק להם וכיצד להשיג אותם.

 

מה ניתן לעשות למי שמוגבל בבנק

למוגבלים כלכלית מהבנק עומדות אפשרויות כמו קבלת כרטיס אשראי למוגבלים, שיכול לתת מענה לבעלי הכנסה נמוכה או אשראי מוגבל עקב הלוואות או חובות קיימים.  ניתן גם להשיג כרטיס טעון, שהוא כרטיס אשראי חוץ בנקאי שפועל לפי סכום הכסף שנטען עליו, וניתן להשיגו בדואר ישראל.

בנוסף, חלק מהגופים הפיננסיים החוץ בנקאיים עשויים להציע כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים עם תנאים גמישים יותר למי שנמצא במצב פיננסי קשה.

כרטיס אשראי

איך מוצאים גופים שנותנים אשראי חוץ בנקאי?

מומלץ לחקור ולמצוא גופים פיננסיים חוץ בנקאיים המציעים כרטיסי אשראי בכל מיני מקומות. ניתן לחפש באינטרנט חברות המציעות כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים או לבקש המלצות מחברים או בני משפחה שאולי יש להם ניסיון עם כרטיסים כאלה.

לאחר שמצאתם חברה מתאימה, תצטרכו להגיש בקשה ולספק את המסמכים והמידע הנדרשים על מנת שהחברה תעריך את זכאותכם לכרטיס האשראי. חשוב לעיין בקפידה בתנאים וההגבלות של כל הצעת כרטיס אשראי ולוודא שאתה מבין את העמלות, שיעורי הריבית ותנאי ההחזר לפני הגשת הבקשה.

 

לסיכום,

המאמר דן בכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים, שיכולים להוות פתרון מצוין לאנשים המוגבלים כלכלית עקב חובות או הלוואות. כרטיס אשראי חוץ בנקאי יכול לעזור לאנשים עם הכנסה נמוכה, לבעלי אשראי מוגבל ולבעלי עסקים שאיבדו לקוחות. לקבלת כרטיס אשראי חוץ בנקאי על הפונה לעמוד בתנאים מסוימים, לרבות יכולת לבצע תשלומים בסוף כל חודש.

חשוב לשים לב גם להבדל בין חשבון מוגבל לאדם שהוצאותיו מוגבלות. במאמר דנו בשני סוגים של כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים: כרטיס נטען בכסף וכרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים, הזמין בתעריפים נמוכים לאנשים במצבים כלכליים קשים.

כרטיס אשראי

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
הר הביטוח עם סוכן
השוואת ביטוחים עם סוכן ביטוח או עצמאית

יש לא מעט אתרי ביטוח המציעים עריכת השוואת ביטוחים. המבוטח נדרש להזין פרטי ביטוח מסויים וכך עולים לו ביטוחים זהים / משתלמים יותר. למרות זאת, ההמלצה הכללית היא לערוך השוואת ביטוחים באמצעות סוכן ביטוח ולא באופן עצמאי הדורש ידע רב.

להפיג את הבדידות
בדד אלך: כך תפיגו את הבדידות

בדידות יכולה להגיע לכולם – לא משנה אם אתם מוקפים בחברים, אם יש לכם משפחה מדהימה או תחביבים מגוונים. בעולם המהיר והדיגיטלי שלנו, קל להרגיש מנותק מאחרים, מה שללא ספק גורם לאנשים רבים לחוש תחושת בדידות. עם זאת, ישנם צעדים

ציוד כיבוי אש
איזה ציוד כיבוי אש תצטרכו לעסק שלכם?

בישראל, לכל עסק יש צורך בהוצאת רישיון עסק. בכדי לקבל רישיון זה, יש לעמוד בכללים שונים שתוקנו על ידי משרדי הממשלה השונים ועל ידי הרשות המקומית שבשטחה נמצא העסק. אחד מהתחומים שבהם יש תקנות שיש צורך לעמוד בהן, הוא תחום

דום נשימה בשינה
דום נשימה בשינה – היכן לקבל את הטיפול הטוב ביותר?

ישנן תופעות רפואיות שהנזק שהן יוצרות עשוי להיות רחב. כזאת היא תופעת דום הנשימה במהלך השינה. במצב הפחות חמור, היא פוגעת באיכות החיים וגורמת להתעוררות מעטה במהלך השינה. במקרה החמור יותר, היא עשויה להוביל לכך שהסובל ממנה יתעורר עשרות פעמים