חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

היום משקיעים רק עם קופות גמל!

שוק ההון הולך ומתפוצץ – בקטע טוב כמובן. על מנת שתהיו חלק מההצלחה ותוכלו להנות גם מהרווחים, כדאי לכם לפחות תיק השקעות באחד מבתי ההשקעות השונים בארץ. לרבים מאיתנו אין באמת זמן לנהל תיק השקעות עצמאי ולכן אנחנו מטילים את האחריות על אנשים אחרים – או מדויק יותר, על בתי ההשקעות. אבל יתרה מכך, להשקעה דרך קופות גמל יש יתרונות רבים וטובים. אז במידה ואתם שוקלים להיכנס לשוק ההון או שאתם בעלי תיק השקעות עצמאי – הכתבה הזאת בשבילכם.

 

היתרונות של קופות הגמל

ניהול של גורם מקצועי:

היתרון הראשון שנדבר עליו היום, הוא היכולת לתת למומחה לנהל עבורכם את כספכם המושקע בשוק ההון. שוק ההון הוא המגרש הביתי של בתי ההשקעות. בבית ההשקעות ישנם אנשי מקצוע אשר השקעות זהו כל עיסוקם. עובדה זו הופכת אותם למקצועיים ובקיאים בתחום מכל אחד אחר. אז מלבד החיסכון בזמן שמעניקה לכם העברת שרביט הניהול למישהו אחר, אתם יכולים להישאר בראש שקט, משום שהמנהלים של הכסף שלכם יודעים בדיוק מה הם עושים ואיפה הכי כדאי להשקיע בהתאם לתנודות השוק ולרמת הסיכון המוגדרת בתיק.

 

הפשטות וההנגשה של שוק ההון:

יתרון נוסף שבולט כאשר מגיעים לדבר על קופות גמל הוא יתרון ההנגשה. מכיוון שרבים מאיתנו לא בקיאים מספיק בתנודות של שוק ההון, אנחנו חייבים מישהו או משהו שיוכל לפרט עבורנו את ההחלטה במה להשקיע. ההפשטה היא בצורת בחירת מסלולי סיכון שמתאימים למצבינו ולמטרותינו. מעבר לבחירה של רמת סיכון נמוכה, בינוני או גבוה, בתי ההשקעות מעניקים לנו את היכולת להשקיע בדברים יותר ספציפים מבלי להיכנס לעובי הקורה כגון השקעה במדדים ובמניות. וכל זה –  במכשיר אחד,  לדוגמא באמצעות קופת גמל להשקעה מצויינת.

 

פתרון לסכומים קטנים:

קופות גמל יכולות גם להוות לפתרון יעיל עבור סכומי השקעה קטנים, שמגיעים מסכומים "עודפים" שנשארים לנו בעובר ושב בסוף החודש. לרובנו נשארים בסוף החודש כמה מאות שקלים בעובר ושב שאנו חושבים מה כדאי לעשות איתם. היופי בקופת גמל, הוא שאפשר פשוט להפקיד את הכסף הזה, ולהנות מריבית דריבית של הכסף הזה, שכן בקופת גמל אין התחייבות לגובה הפקדה כלשהו. מכשיר זה נותן לכם אופציות נוספות מה לעשות עם הכסף העודף בחשבונכם, בין אם זה להפקיד לקופת גמל להשקעה של אנליסט שיש לכם, או לקרן לשעת חירום. אלו אופציות נהדרות שלא היו לנו ללא קופות הגמל בחיינו.

השקעה כספית

הטבות מס משמעותיות:

אי אפשר לסיים לדבר על כדאיות קופות הגמל מבלי לדבר על הטבות המס שהיא מביא עימה. השקעה באמצעות סוגים שונים של קופות גמל יכולה לזכות את המפקיד בהטבות מס רבות. סוג אחד היא קרן השתלמות שפוטרת ממס הכנסה וממס רווחי הון עד תקרה מסוימת ,וסוג שני הוא קופת גמל אחרות, שבמידה והחיסכון הוא לפנסיה  – ניתן לקבל הטבות בעת ההפקדה וגם בעת המשיכה.

 

לסיכום,

לסיכומו של עניין, כעת אתם בקיאים ביתרונות הרבים שיש להשקעה באמצעות קופות גמל. קופות גמל יכולות להשיג לנו תשואות גבוהות יותר ולהנגיש לנו את שוק ההון. יתרה מכך, היא מהווה פתרון לסכומים קטנים שנשארים בעובר ושב בסוף החודש וגם מעניקה לנו הטבות מס משמעותיות. אז למה אתם מחכים? לכו לפתוח קופת גמל.

הטבות מס משמעותיות

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
פוקר משפר יכולת אסטרטגית
למד איך פוקר משפר את היכולת האסטרטגית והחשיבה לטווח ארוך

פוקר הוא לא רק משחק קלפים מרתק, הוא גם דרך מעולה לשיפור היכולת האסטרטגית והחשיבה לטווח ארוך. המשחק דורש מהשחקנים לקבל החלטות מושכלות תחת לחץ, לנתח את התנהגות היריבים ולתכנן מהלכים קדימה. כישורים אלו הם בעלי ערך רב לא רק

גג פאנל סולארי
כיצד בניה ירוקה תעזור לנו לחסוך כסך כל חודש?

הבנייה הירוקה (אקולוגית) מקודמת ברחבי הארץ והעולם בשנים האחרונות. תרחיש זה נובע מתוך מניעים אידיאולוגיים והכרה בפוטנציאל כלכלי אדיר. מדריך זה עולה לאתר, במטרה להעלות את המודעות לפן הכלכלי שמוביל להתעניינות ערה בנושא. הישארו כאן ותגלו איך הבנייה הירוקה תעזור

אוהבים פוקר 5 דברים שצריך לדעת לפני שנכנסים לטורניר
אוהבים פוקר? 5 דברים שצריך לדעת לפני שנכנסים לטורניר

כל מי שאוהב לשחק פוקר ודאי חולם לקחת חלק בטורניר אמיתי, בין אם מדובר בטורניר שמתקיים בבית קזינו פיזי או בטורניר אונליין באחד מאתרי ההימורים ברשת. לפני שנרשמים ומתחילים לשחק, חשוב לקחת בחשבון כמה דברים חשובים.   1. למדו את