מוכרים את הרכב לפירוק – אלו הדברים שאתם חייבים להכיר

כשמגיע הזמן להגיד להתראות לרכב הישן שלכם, האפשרות המוכרת של  מכירת הרכב באתרים או לתלות שלט על חלון הרכב ולקוות שמישהו ירצה נהיית פחות אטרקטיבית כשיש לה מתחרה לא רעה. יש אפשרות שיכולה להיות הרבה יותר טובה וקלה עבורכם – למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק. זאת אופציה מדהימה שתפסה תאוצה היא באמת מאפשרת לכולם ליהנות מהרווחים וההצלחה.  אז אם אתם מוכרים את הרכב לפירוק הנה מה שאתם חייבים להכיר.

 

  1. תמורה לכסף

זה מתחיל ונגמר בכסף, אנחנו אוהבים להרוויח כמה שיותר ולפעמים אפילו  כבר יש לנו ערך סימנטלי לרכב שעבר איתו כברות דרך משמעותיות ופשוט מרגיש לנו הוגן שיהיה לו מחיר ראוי. כשפונים לאיש מקצוע בתחום קונה רכבים לפירוק, אתם יכולי םלהיות רגועים שאתם תקבלו כסף גם אם המצב של האוטו כבר לא מזמין במיוחד. תמיד יש קונה לפירוק רכבים מה להרוויח מכם, אתם רואים חתיכת פח והוא רואה הזדמנות? מעולה זה רווחי לכם ומשתלם לו.

 

2.איסוף או הורדה

חלק גדול מהעברת בעלות לרכב וכדומה זה כל הטרטור שמסביב, לנסוע לטסטים לבדוק כל מיני טפסים להיפגש למכירה ביד כלשהו- בקיצור נסיעות וטרחה. קונה רכבים לפירוק בא אליכם, אתם הלקוחות עכשיו לא מוכרים ואתם נהנים משירות VIP. את הרכב שלכם תשאירו בחניה והוא כבר יאסוף עם גרר ויפנה לכם אותו מהשטח. אתם לא צריכים אפילו להחליף נעליים בנעלי בית.

 

  1. בטיחות כסטנדרט

שירות  קניית רכבים לפירוק מנוהל על פי התקנות שנקבעו על ידי הסוכנות לאיכות הסביבה למתקני טיפול מורשים, ומציע שירות מלא עבור כלי רכב סופיים. חשוב לכם לדעת שהרכבים שלכם הבידיים טובות, בעלי העסק פועלים במסגרת החוק והם נשמעים לסטנדרטים גבוהים ששומרים על הביטחון של כולנו ועל היושרה.

 

  1. כלכלה מעגלית

מכירת הרכב לפירוק הינה הדרך הידידותית ביותר לסביבה לפירוק המכונית שלכם. שום חומר אינו הולך לאיבוד, יש שימוש להכל וממש לא צריך לזהם עוד יותר ממה שכבר עושים. עם שימוש חוזר של חומרים כגון ברזל מתכת ואפילו ריפודי המושבים אפשר לחסוך כל כך הרבה. ניתן לעבוד יחד למען סביבה נקייה יותר.  תבדקו שמתקן פירוק רכבים המתקדם מתוכנן לעבוד בהתאם להנחיות, ומבטיח שכל הפסולת המסוכנת והרעלים יוסרו ממכוניות ויטופלו כראוי.

 

  1. פריסה ארצית

לא משנה איפה אתם גרים כמה רחוק אתם תמיד יהיה שירות שיתן לכם מענה ויהיה זמין עבורכם. השוק של מכירת רכבים לפירוק תוסס בועט וחי, יש תחרות מה שתמיד טוב עבור הלקוחות. אתם תוכלו להשוות מחירים, לסגור תנאים ולודא שאתם בידיים טובות. השירות המלא כולל גם עזרה במילוי טפסים ובדיקה ראשונית של הרכב להערכת מצב. בקיצור מקצוענות לשמה. קונה רכבים לפירוק בראשון לציון

לחיצת יד

 

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
הר הביטוח עם סוכן
השוואת ביטוחים עם סוכן ביטוח או עצמאית

יש לא מעט אתרי ביטוח המציעים עריכת השוואת ביטוחים. המבוטח נדרש להזין פרטי ביטוח מסויים וכך עולים לו ביטוחים זהים / משתלמים יותר. למרות זאת, ההמלצה הכללית היא לערוך השוואת ביטוחים באמצעות סוכן ביטוח ולא באופן עצמאי הדורש ידע רב.

להפיג את הבדידות
בדד אלך: כך תפיגו את הבדידות

בדידות יכולה להגיע לכולם – לא משנה אם אתם מוקפים בחברים, אם יש לכם משפחה מדהימה או תחביבים מגוונים. בעולם המהיר והדיגיטלי שלנו, קל להרגיש מנותק מאחרים, מה שללא ספק גורם לאנשים רבים לחוש תחושת בדידות. עם זאת, ישנם צעדים

ציוד כיבוי אש
איזה ציוד כיבוי אש תצטרכו לעסק שלכם?

בישראל, לכל עסק יש צורך בהוצאת רישיון עסק. בכדי לקבל רישיון זה, יש לעמוד בכללים שונים שתוקנו על ידי משרדי הממשלה השונים ועל ידי הרשות המקומית שבשטחה נמצא העסק. אחד מהתחומים שבהם יש תקנות שיש צורך לעמוד בהן, הוא תחום

דום נשימה בשינה
דום נשימה בשינה – היכן לקבל את הטיפול הטוב ביותר?

ישנן תופעות רפואיות שהנזק שהן יוצרות עשוי להיות רחב. כזאת היא תופעת דום הנשימה במהלך השינה. במצב הפחות חמור, היא פוגעת באיכות החיים וגורמת להתעוררות מעטה במהלך השינה. במקרה החמור יותר, היא עשויה להוביל לכך שהסובל ממנה יתעורר עשרות פעמים