באילו מקרים צריך להיוועץ עם סוכנות ביטוח?

כדי לפנות לסוכן ביטוח, לא צריך מקרה ספציפי וגם לא מומלץ לחכות לאחד כזה. את הביטוחים שלכם כדאי לרכוש דרך סוכן ביטוח אמין. לא צריך לחכות למקרים בהם מתגלה כי הביטוחים הקיימים לא מספקים. גם אם אתם מרגישים שאין סיבה לרכוש ביטוח, המציאות לא ממתינה לאף אחד מאיתנו והיא חזקה יותר מכל דמיון. 

 

מתי חשוב להתייעץ עם סוכנות ביטוח?

כמו שציינו כאן, לא מומלץ לחכות לרגע בו נפנה לסוכנות ביטוח. ההמלצה היא כבר ברכישת הביטוח ליצור קשר עם סוכנות ביטוח ולרכוש דרכה את הביטוחים השונים. כאשר ביטוח נרכש דרך סוכנות, מחיר הביטוח יורד בהתאם. בנוסף, הסוכן מלווה את תיק הביטוח שלכם ומתאים אותו לצרכים האישיים שלכם.

 

בחירת ביטוח ורכישתו

סוכן ביטוח יסייע לכם באיתור ביטוח המתאים לצרכים האישיים שלכם. הוא ימפה יחד איתכם את הנתונים ויחפש אחר ביטוח העונה לדרישות שלכם. זה יכול היות ביטוחים שגרתיים יחסית כמו ביטוח משכנתא, ביטוח בריאות, ביטוח רכב חובה, אבל אפילו ביטוחים כמו ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח פנסיה וכן הלאה. לחכות לרגע האמת ולגלות שאין ביטוחו מספק, זו לא חוכמה.

 

הגשת תביעה בחברת הביטוח

כאשר מגיעים למצב בו ניתן לתבוע את חברת הביטוח, צריך לדעת איך נכון לפעול. פנייה לחברת הביטוח באופן עצמאי עלולה להסתיים בשלילת התביעה ובשלילת כספי הפיצויים. כדי להגיש תביעה בצורה נכונה יש לפנות לסוכנות הביטוח שתבדוק את העניין ובמקרה הצורך היא גם תגייס עורך דין לענייני תביעות נזיקין שיסייע לכם בהגשת התביעה. ורק כדי לקבל פרופורציות, אתם יכולים לבד לחשוב מה היה קורה אם חברות הביטוח היו נענות לכל תביעה שהייתה מוגשת…

 

למה לרכוש ביטוח דרך סוכנות ביטוח?

כיום אנשים כבר יודעים כי יותר משתלם לרכוש ביטוח דרך סוכנות ביטוח כמו ארנפלד סוכנות ביטוח מאשר לרכוש את הביטוח בצורה ישירה דרך חברת הביטוח. הסיבות לכך מגוונות:

  • חברת ביטוח יש לה אינטרס – למשוך אתכם להיות לקוחות שלה. היא לא יכולה להציע לכם ביטוח בחברה אחרת גם אם הוא זול יותר עבורכם. סוכן ביטוח כן יכול לעשות זאת, הוא לא מחויב לאף חברת ביטוח. הוא מפנה את הלקוחות לחברת הביטוח מרצונו החופשי וכך הוא פנוי לראות את טובת הלקוח.
  • סוכן ביטוח יתאים לכם את מוצרי הביטוח לתנאי החיים שלכם. הרי כדי להתאים את הביטוחים הנדרשים בצורה מושלמת, חשוב להכיר את הנתונים לעומק. חברות הביטוח השונות לא יתחילו בהתאמות ביטוחים לכל מי שפונה אליהן… סוכן ביטוח עושה זאת כי חשוב לו שהלקוח יהיה מרוצה.
  • ביטוח הנרכש דרך סוכן הביטוח הוא ביטוח עם אבא ואמא – יש לכם אל מי לפנות כאשר אתם מעוניינים לברר פרט מסויים. סוכן הביטוח נשאר זמין עבורכם גם אחרי שרכשתם את הביטוח ואם יהיו מבצעים משתלמים שאתם עשויים להינות מהם, הוא ידאג במרבית המקרים לעדכן אתכם בהם.

סוכנות ביטוח

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
מקסם את המרחב החיצוני שלך גלה את הפוטנציאל של מטבחי חוץ
מקסם את המרחב החיצוני שלך: גלה את הפוטנציאל של מטבחי חוץ

בשנים האחרונות, הרעיון של ניצול איזורי חוץ זכה לפופולריות עצומה בקרב בעלי הבתים. אנשים מבינים כעת את הפוטנציאל של ניצול השטחים החיצוניים שלהם ליצירת חללים פונקציונליים ומזמינים למנוחה ואירוח. מרכיב מרכזי אחד שהפך למוקד בחללים חיצוניים אלה הוא מטבחי חוץ.

הלוואה מובטחת
כיצד להשתמש בהלוואות בערבות מדינה לאיחוד חובות

איחוד חובות היא אסטרטגיה פיננסית פופולרית המאפשרת לאנשים לשלב מספר חובות להלוואה אחת, מה שמקל על הניהול ועוזר להפחית את שיעורי הריבית הכוללים. אפשרות אחת שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים איחוד חובות היא הלוואה בערבות מדינה. במאמר זה נסביר מהי

3 דברים שכדאי לבדוק לפני שקובעים ניתוח עיניים
3 דברים שכדאי לבדוק לפני שקובעים ניתוח עיניים

תחום רפואת העיניים מתקדם כל העת, ואנו נחשפים לשינויים מרחיקי לכת ומרתקים בענף ניתוחי העיניים.לצד ההליכים החדשניים נוכל למצוא את הניתוחים הפופולאריים והמוכרים יותר, שנמצאים בשימוש כבר עשרות שנים. ניתוח עיניים יכול להיות החלטה משנה חיים, המציעה פוטנציאל לשיפור הראייה

עסקים
כיצד מיתוג בענן מעצים עסקים בסביבה דינמית

בנוף העסקי המהיר והמתפתח של היום, ביסוס של נוכחות מותג חזקה, היא חיונית כדי שחברות ישגשגו. עם הופעת מחשוב הענן, לעסקים יש כעת הזדמנות למנף את הענן למטרות מיתוג, מה שיאפשר להם לנווט בסביבה הדינמית בביטחון. במאמר זה נחקור את