באילו מקרים צריך להיוועץ עם סוכנות ביטוח?

כדי לפנות לסוכן ביטוח, לא צריך מקרה ספציפי וגם לא מומלץ לחכות לאחד כזה. את הביטוחים שלכם כדאי לרכוש דרך סוכן ביטוח אמין. לא צריך לחכות למקרים בהם מתגלה כי הביטוחים הקיימים לא מספקים. גם אם אתם מרגישים שאין סיבה לרכוש ביטוח, המציאות לא ממתינה לאף אחד מאיתנו והיא חזקה יותר מכל דמיון. 

 

מתי חשוב להתייעץ עם סוכנות ביטוח?

כמו שציינו כאן, לא מומלץ לחכות לרגע בו נפנה לסוכנות ביטוח. ההמלצה היא כבר ברכישת הביטוח ליצור קשר עם סוכנות ביטוח ולרכוש דרכה את הביטוחים השונים. כאשר ביטוח נרכש דרך סוכנות, מחיר הביטוח יורד בהתאם. בנוסף, הסוכן מלווה את תיק הביטוח שלכם ומתאים אותו לצרכים האישיים שלכם.

 

בחירת ביטוח ורכישתו

סוכן ביטוח יסייע לכם באיתור ביטוח המתאים לצרכים האישיים שלכם. הוא ימפה יחד איתכם את הנתונים ויחפש אחר ביטוח העונה לדרישות שלכם. זה יכול היות ביטוחים שגרתיים יחסית כמו ביטוח משכנתא, ביטוח בריאות, ביטוח רכב חובה, אבל אפילו ביטוחים כמו ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח פנסיה וכן הלאה. לחכות לרגע האמת ולגלות שאין ביטוחו מספק, זו לא חוכמה.

 

הגשת תביעה בחברת הביטוח

כאשר מגיעים למצב בו ניתן לתבוע את חברת הביטוח, צריך לדעת איך נכון לפעול. פנייה לחברת הביטוח באופן עצמאי עלולה להסתיים בשלילת התביעה ובשלילת כספי הפיצויים. כדי להגיש תביעה בצורה נכונה יש לפנות לסוכנות הביטוח שתבדוק את העניין ובמקרה הצורך היא גם תגייס עורך דין לענייני תביעות נזיקין שיסייע לכם בהגשת התביעה. ורק כדי לקבל פרופורציות, אתם יכולים לבד לחשוב מה היה קורה אם חברות הביטוח היו נענות לכל תביעה שהייתה מוגשת…

 

למה לרכוש ביטוח דרך סוכנות ביטוח?

כיום אנשים כבר יודעים כי יותר משתלם לרכוש ביטוח דרך סוכנות ביטוח כמו ארנפלד סוכנות ביטוח מאשר לרכוש את הביטוח בצורה ישירה דרך חברת הביטוח. הסיבות לכך מגוונות:

  • חברת ביטוח יש לה אינטרס – למשוך אתכם להיות לקוחות שלה. היא לא יכולה להציע לכם ביטוח בחברה אחרת גם אם הוא זול יותר עבורכם. סוכן ביטוח כן יכול לעשות זאת, הוא לא מחויב לאף חברת ביטוח. הוא מפנה את הלקוחות לחברת הביטוח מרצונו החופשי וכך הוא פנוי לראות את טובת הלקוח.
  • סוכן ביטוח יתאים לכם את מוצרי הביטוח לתנאי החיים שלכם. הרי כדי להתאים את הביטוחים הנדרשים בצורה מושלמת, חשוב להכיר את הנתונים לעומק. חברות הביטוח השונות לא יתחילו בהתאמות ביטוחים לכל מי שפונה אליהן… סוכן ביטוח עושה זאת כי חשוב לו שהלקוח יהיה מרוצה.
  • ביטוח הנרכש דרך סוכן הביטוח הוא ביטוח עם אבא ואמא – יש לכם אל מי לפנות כאשר אתם מעוניינים לברר פרט מסויים. סוכן הביטוח נשאר זמין עבורכם גם אחרי שרכשתם את הביטוח ואם יהיו מבצעים משתלמים שאתם עשויים להינות מהם, הוא ידאג במרבית המקרים לעדכן אתכם בהם.

סוכנות ביטוח

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
הר הביטוח עם סוכן
השוואת ביטוחים עם סוכן ביטוח או עצמאית

יש לא מעט אתרי ביטוח המציעים עריכת השוואת ביטוחים. המבוטח נדרש להזין פרטי ביטוח מסויים וכך עולים לו ביטוחים זהים / משתלמים יותר. למרות זאת, ההמלצה הכללית היא לערוך השוואת ביטוחים באמצעות סוכן ביטוח ולא באופן עצמאי הדורש ידע רב.

להפיג את הבדידות
בדד אלך: כך תפיגו את הבדידות

בדידות יכולה להגיע לכולם – לא משנה אם אתם מוקפים בחברים, אם יש לכם משפחה מדהימה או תחביבים מגוונים. בעולם המהיר והדיגיטלי שלנו, קל להרגיש מנותק מאחרים, מה שללא ספק גורם לאנשים רבים לחוש תחושת בדידות. עם זאת, ישנם צעדים

ציוד כיבוי אש
איזה ציוד כיבוי אש תצטרכו לעסק שלכם?

בישראל, לכל עסק יש צורך בהוצאת רישיון עסק. בכדי לקבל רישיון זה, יש לעמוד בכללים שונים שתוקנו על ידי משרדי הממשלה השונים ועל ידי הרשות המקומית שבשטחה נמצא העסק. אחד מהתחומים שבהם יש תקנות שיש צורך לעמוד בהן, הוא תחום

דום נשימה בשינה
דום נשימה בשינה – היכן לקבל את הטיפול הטוב ביותר?

ישנן תופעות רפואיות שהנזק שהן יוצרות עשוי להיות רחב. כזאת היא תופעת דום הנשימה במהלך השינה. במצב הפחות חמור, היא פוגעת באיכות החיים וגורמת להתעוררות מעטה במהלך השינה. במקרה החמור יותר, היא עשויה להוביל לכך שהסובל ממנה יתעורר עשרות פעמים