חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

באילו מקרים צריך להיוועץ עם סוכנות ביטוח?

כדי לפנות לסוכן ביטוח, לא צריך מקרה ספציפי וגם לא מומלץ לחכות לאחד כזה. את הביטוחים שלכם כדאי לרכוש דרך סוכן ביטוח אמין. לא צריך לחכות למקרים בהם מתגלה כי הביטוחים הקיימים לא מספקים. גם אם אתם מרגישים שאין סיבה לרכוש ביטוח, המציאות לא ממתינה לאף אחד מאיתנו והיא חזקה יותר מכל דמיון. 

 

מתי חשוב להתייעץ עם סוכנות ביטוח?

כמו שציינו כאן, לא מומלץ לחכות לרגע בו נפנה לסוכנות ביטוח. ההמלצה היא כבר ברכישת הביטוח ליצור קשר עם סוכנות ביטוח ולרכוש דרכה את הביטוחים השונים. כאשר ביטוח נרכש דרך סוכנות, מחיר הביטוח יורד בהתאם. בנוסף, הסוכן מלווה את תיק הביטוח שלכם ומתאים אותו לצרכים האישיים שלכם.

 

בחירת ביטוח ורכישתו

סוכן ביטוח יסייע לכם באיתור ביטוח המתאים לצרכים האישיים שלכם. הוא ימפה יחד איתכם את הנתונים ויחפש אחר ביטוח העונה לדרישות שלכם. זה יכול היות ביטוחים שגרתיים יחסית כמו ביטוח משכנתא, ביטוח בריאות, ביטוח רכב חובה, אבל אפילו ביטוחים כמו ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח פנסיה וכן הלאה. לחכות לרגע האמת ולגלות שאין ביטוחו מספק, זו לא חוכמה.

 

הגשת תביעה בחברת הביטוח

כאשר מגיעים למצב בו ניתן לתבוע את חברת הביטוח, צריך לדעת איך נכון לפעול. פנייה לחברת הביטוח באופן עצמאי עלולה להסתיים בשלילת התביעה ובשלילת כספי הפיצויים. כדי להגיש תביעה בצורה נכונה יש לפנות לסוכנות הביטוח שתבדוק את העניין ובמקרה הצורך היא גם תגייס עורך דין לענייני תביעות נזיקין שיסייע לכם בהגשת התביעה. ורק כדי לקבל פרופורציות, אתם יכולים לבד לחשוב מה היה קורה אם חברות הביטוח היו נענות לכל תביעה שהייתה מוגשת…

 

למה לרכוש ביטוח דרך סוכנות ביטוח?

כיום אנשים כבר יודעים כי יותר משתלם לרכוש ביטוח דרך סוכנות ביטוח כמו ארנפלד סוכנות ביטוח מאשר לרכוש את הביטוח בצורה ישירה דרך חברת הביטוח. הסיבות לכך מגוונות:

  • חברת ביטוח יש לה אינטרס – למשוך אתכם להיות לקוחות שלה. היא לא יכולה להציע לכם ביטוח בחברה אחרת גם אם הוא זול יותר עבורכם. סוכן ביטוח כן יכול לעשות זאת, הוא לא מחויב לאף חברת ביטוח. הוא מפנה את הלקוחות לחברת הביטוח מרצונו החופשי וכך הוא פנוי לראות את טובת הלקוח.
  • סוכן ביטוח יתאים לכם את מוצרי הביטוח לתנאי החיים שלכם. הרי כדי להתאים את הביטוחים הנדרשים בצורה מושלמת, חשוב להכיר את הנתונים לעומק. חברות הביטוח השונות לא יתחילו בהתאמות ביטוחים לכל מי שפונה אליהן… סוכן ביטוח עושה זאת כי חשוב לו שהלקוח יהיה מרוצה.
  • ביטוח הנרכש דרך סוכן הביטוח הוא ביטוח עם אבא ואמא – יש לכם אל מי לפנות כאשר אתם מעוניינים לברר פרט מסויים. סוכן הביטוח נשאר זמין עבורכם גם אחרי שרכשתם את הביטוח ואם יהיו מבצעים משתלמים שאתם עשויים להינות מהם, הוא ידאג במרבית המקרים לעדכן אתכם בהם.

סוכנות ביטוח

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
פוקר משפר יכולת אסטרטגית
למד איך פוקר משפר את היכולת האסטרטגית והחשיבה לטווח ארוך

פוקר הוא לא רק משחק קלפים מרתק, הוא גם דרך מעולה לשיפור היכולת האסטרטגית והחשיבה לטווח ארוך. המשחק דורש מהשחקנים לקבל החלטות מושכלות תחת לחץ, לנתח את התנהגות היריבים ולתכנן מהלכים קדימה. כישורים אלו הם בעלי ערך רב לא רק

גג פאנל סולארי
כיצד בניה ירוקה תעזור לנו לחסוך כסך כל חודש?

הבנייה הירוקה (אקולוגית) מקודמת ברחבי הארץ והעולם בשנים האחרונות. תרחיש זה נובע מתוך מניעים אידיאולוגיים והכרה בפוטנציאל כלכלי אדיר. מדריך זה עולה לאתר, במטרה להעלות את המודעות לפן הכלכלי שמוביל להתעניינות ערה בנושא. הישארו כאן ותגלו איך הבנייה הירוקה תעזור

אוהבים פוקר 5 דברים שצריך לדעת לפני שנכנסים לטורניר
אוהבים פוקר? 5 דברים שצריך לדעת לפני שנכנסים לטורניר

כל מי שאוהב לשחק פוקר ודאי חולם לקחת חלק בטורניר אמיתי, בין אם מדובר בטורניר שמתקיים בבית קזינו פיזי או בטורניר אונליין באחד מאתרי ההימורים ברשת. לפני שנרשמים ומתחילים לשחק, חשוב לקחת בחשבון כמה דברים חשובים.   1. למדו את