איזו בריכה לילדים נחשבת לבטיחותית ביותר

אז הקיץ מתקרב בצעדי ענק, ונמצא כבר ממש מעבר לפינה. כולנו אוהבים את הקיץ הישראלי, ואין ספק שאחד הבילויים האולטימטיביים ביותר לקיץ הישראלי הוא הליכה לבריכה. בבריכה אנו יכולים לשחות ולהשתעשע בלי להתלכלך או להישרף כמו בים, והבריכה מאפשרת לנו ליהנות עם חברים ובני משפחה במשך שעות בלי שזה יימאס לנו.

אין ספק שאוהדי הבריכה הגדולים ביותר הם הילדים שפשוט מתים על הבילוי הזה. אבל הבעיה היא שלצערנו בריכות יכולות להיות דבר מסוכן מאוד עבור ילדים, במיוחד עבור ילדים קטנים שלא יודעים לשחות. אז איך נוכל גם לתת לילדים שלנו לבלות וגם לשמור על הבטיחות שלהם? המשיכו לקרוא ותגלו.

 

בריכות ביתיות לילדים

בריכה לילדים בבית היא אחד הפתרונות הכי טובים לקיץ. היא מספקת להם תעסוקה, גורמת להם להיות פעילים מבחינה פיזית ולהזיז את הגוף שלהם במקום להיצמד כל היום למסכים, ומאפשרת להם להזמין חברים ובני משפחה ולשחק איתם שעות.

לבריכה ביתית יש יתרונות עצומים: היא לא עולה לנו כסף בכל כניסה אלא יש לה רק עלות חד פעמית, היא מאפשרת לנו ליהנות מבריכה 'פרטית', בלי צורך לחלוק איתה באחרים, ויש לנו שליטה מלאה על מה שקורה בה. בשנים האחרונות ניתן לרכוש בריכות מתנפחות מעולות לילדים שלא דורשות תשתית או הכנה הנדסית מסוימת ואפשר פשוט לשים אותן בחצר או בגינה.

בריכות ביתיות

איזה בריכה היא הכי בטיחותית לילדים?

ישנם כמה פרמטרים שיסייעו לנו לבחור בבריכה בטיחותית, אבל לפני כן חשוב מאוד לשנן ולהכניס טוב טוב לראש: אם אנחנו לא נשמור על הילדים שלנו אף אחד אחר לא ישמור עליהם. הבריכה היא בסופו של דבר חפץ דומם שלא מזיק, אין לה בחירה והיא לא רוצה שמישהו יטבע.

האחריות מונחת על כתפינו כהורים, ואנו חייבים להשגיח תמיד על הילדים באלף עיניים. בריכה בטיחותית תכלול כמובן מעקה גבוה על מנת שילד קטן לא ייפול לתוכה. לבריכה בטיחותית תהיה אפשרות יציאה  קלה כמו מדרגות או סולם, כך שגם ילד קטן יוכל לצאת ממנה בקלות. בנוסף, ניתן גם לרכוש כיסוי לבריכה כך שנוכל להיות בטוחים שכאשר היא לא בשימוש היא סגורה לגמרי.

 

איך נבחר את הבריכה המושלמת?

אז איך נבחר בריכה מושלמת? קודם כל חשוב לבדוק מהו הגודל שעומד לרשותכם. יש בריכות בשלל גדלים וצורות, ואתם צריכים שהבריכה תיכנס לשטח שברשותכם ולא 'תסתום' אותו לגמרי. כמובן שנוודא גם שהבריכה עומדת בפרמטרים הבטיחותיים ושהיא מחזיקה בכל התקנים הדרושים.

בריכה מושלמת

בסופו של דבר נצטרך גם להתחשב בתקציב הבסיסי שעומד לרשותנו, אך תמיד כדאי לדעת להתגמש קצת. בקישור הזה תוכלו למצוא מגוון בריכות מעולות מתנפחים לילדים.

 

סיכום

אין ספק שחשוב מאוד ללכת על בריכה עם קריטריונים בטיחותיים בסיסיים, אבל חשוב לזכור שהאחריות עלינו בסופו של דבר.

בריכת ילדים

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
הר הביטוח עם סוכן
השוואת ביטוחים עם סוכן ביטוח או עצמאית

יש לא מעט אתרי ביטוח המציעים עריכת השוואת ביטוחים. המבוטח נדרש להזין פרטי ביטוח מסויים וכך עולים לו ביטוחים זהים / משתלמים יותר. למרות זאת, ההמלצה הכללית היא לערוך השוואת ביטוחים באמצעות סוכן ביטוח ולא באופן עצמאי הדורש ידע רב.

להפיג את הבדידות
בדד אלך: כך תפיגו את הבדידות

בדידות יכולה להגיע לכולם – לא משנה אם אתם מוקפים בחברים, אם יש לכם משפחה מדהימה או תחביבים מגוונים. בעולם המהיר והדיגיטלי שלנו, קל להרגיש מנותק מאחרים, מה שללא ספק גורם לאנשים רבים לחוש תחושת בדידות. עם זאת, ישנם צעדים

ציוד כיבוי אש
איזה ציוד כיבוי אש תצטרכו לעסק שלכם?

בישראל, לכל עסק יש צורך בהוצאת רישיון עסק. בכדי לקבל רישיון זה, יש לעמוד בכללים שונים שתוקנו על ידי משרדי הממשלה השונים ועל ידי הרשות המקומית שבשטחה נמצא העסק. אחד מהתחומים שבהם יש תקנות שיש צורך לעמוד בהן, הוא תחום

דום נשימה בשינה
דום נשימה בשינה – היכן לקבל את הטיפול הטוב ביותר?

ישנן תופעות רפואיות שהנזק שהן יוצרות עשוי להיות רחב. כזאת היא תופעת דום הנשימה במהלך השינה. במצב הפחות חמור, היא פוגעת באיכות החיים וגורמת להתעוררות מעטה במהלך השינה. במקרה החמור יותר, היא עשויה להוביל לכך שהסובל ממנה יתעורר עשרות פעמים