איך להתאים את משקפי השמש לצורת הפנים?

ההתאמה היא הכרחית

משקפי שמש נועדו בראשיתן להגן על עדשת העין והאישון מפני הקרניים הישירות של השמש על העיניים בהליכה בחוץ. בנוסף, מאז ומתמיד הן היוו כפריט לבוש המשלים את המראה הכללי ותואם לבגד שאיתו יוצאים מהבית. אך מעבר להתאמה של הבגד והשקעה בבחירת שילוב הצבעים, יש לבצע שלב ראשוני ולהבין כי יש להתאים את משקפי השמש רגע לפני שהן נקנות בחנות למבנה הפנים שלכם!

לכל אחד ואחת מאיתנו יש מבנה פנים אחר ולפי כך, לא בהכרח לכל אחד יתאים בדיוק אותו הדגם ואותו סוג המשקפיים, בעקבות השוני במבנה. התאמה נכונה של סוג משקפי שמש למבנה פנים יכולה להפוך את חווית הרכבת משקפי השמש בשגרה לנעימה, טבעית ונינוחה יותר.

 

בירור צורת הפנים

לאחר הבנת החשיבות בבירור מקדים בצורת הפנים האישית שלך, יש לעמוד מול המראה ולעשות זאת. ניתן לבצע את הבירור על ידי השוואת פנים שונים באינטרנט והסתכלות ביחס לסביבה שלכם. ישנם כמה מבנים נפוצים באוכלוסייה שעליהם נפרט כאן בהמשך כהתאמה נפוצה המתאימה להם במשקפי השמש, ביניהם – פנים עגולות, מרובעות ומוארכות.

 

התאמה פר צורה

כמובן שבסופו של דבר, כל אחד ואחת היוצאים מחנות המשקפיים מאושרים, שמחים ושלמים עם הבחירה שלהם בזוג המשקפיים – זה העיקר. אך לעיתים זה עלול להסתבך, ואנשים רבים לא מבינים את החשיבות של התאמת זוג המשקפיים לפי צורת הפנים הייחודית לך. על ידי התאמה זו, ניתן לבחור זוג אשר ישב בצורה מדויקת לפי תווי הפנים, ויהיה כחלק משמעותי מהמראה הכללי.

 

פנים עגולות

לרוב עבור אנשים בעלי פנים עגולות, מומלצים משקפי שמש בצורות גאומטריות חדות זווית. על ידי צורות אלו ניתן להתאים את המשקפיים ברוחב שווה לחלק הרחב של הפנים, וליצור תחושה של המשכיות. משקפים בצורת משושה, משקפי טייסים, משקפים בעלות עיני חתול, מלבניים, ועוד. ההמלצה היא להימנע ממשקפי שמש עגולים או קטנים במיוחד כיוון שהם עלולים להיבלע בפנים ולהיראות פחות מחמיאים.

 

פנים מרובעות

כאשר מתכוונים לפנים מרובעות, הכוונה לפנים הנראות סימטריות למדי כאשר קו המצח וקו הלסת שלהם רחבים וזהים ככל הניתן ברוחבם, ובכך מייצרים תחושת מרובע. כיוון שתווי הפנים פה חזקים ועוצמתיים ההמלצה מתחלקת לשניים.

המלצה ראשונה טוענת שיש לחזק את תווי הפנים ולהדגיש את הייחודיות שלהן על ידי משקפי שמש כהות ודומיננטיות שימשכו את תשומת הלב. ההמלצה הנגדית היא דווקא להתאים משקפי שמש בעלי צורה רכה ומקומרת שישתלבו עם מסגרת צרה. על ידי רכות ודקות זו, ניתן ליצור לפנים מראה עדין יותר ופחות עוצמתי כמו תווי הפנים.

 

פנים מוארכות

סגנונות רבים של משקפי שמש מתאימים למבנה זה של פנים, כיוון שמבנה זה אינו מבליט לטובה או לרעה את תווי הפנים ואינו יוצר תחושה של אסימטריה. בעקבות כך, מגוון רחב של משקפים יתאימו, מלבד משקפי שמש עגולים קטנים שעשויים להיבלע בצורת הפנים, במקום לבלוט החוצה.

 

אישה

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
מדוע עדיף לפנות למרכז גמילה ולא לעשות זאת לבד
מדוע עדיף לפנות למרכז גמילה ולא לעשות זאת לבד

התגברות על התמכרות היא מסע מאתגר הדורש תמיכה, הדרכה וסביבה מובנית. בעוד שחלקם עשויים לנסות להתמודד עם התמכרות בעצמם, פנייה לעזרה ממרכז גמילה מקצועי היא לרוב הבחירה הטובה ביותר. במאמר זה, נבדוק את הסיבות לכך שמועיל ללכת למרכז גמילה במקום

האתגר של ללכת לבד
האתגר של גמילה מאלכוהול לבד: הבנת המסע

יציאה למסע של החלמה מהתמכרות היא מאמץ אמיץ ומשנה. עם זאת, האתגר מתעצם כאשר מתמודדים עם הגמילה מאלכוהול בלבד. מאמר זה נועד לשפוך אור על הקשיים לעבור את תהליך ההחלמה ללא סיוע מקצועי ומדגיש את החשיבות של פנייה לתמיכה בשלב

איתור ביטוח פנסיה
מדוע שכירים מוותרים כל כך בקלות על הכסף מה שמגיע להם על פי חוק

בעולם של היום, שבו עובדים יותר ויותר מודעים לזכויותיהם, זה עשוי להיראות מביך שעובדים מפקירים לרוב ברצון את הכסף המגיע להם על פי חוק. למרות חוקי העבודה והתקנות הרבים שנועדו להגן על האינטרסים שלהם, עובדים מוצאים את עצמם לעתים קרובות

שירותי ענן
אילו פתרונות יכולה לספק חברת שירותי ענן

בנוף הדיגיטלי המתפתח במהירות של היום, עסקים מסתמכים יותר ויותר על שירותי ענן כדי לייעל את הפעילות שלהם, לשפר את המדרגיות ולשפר את היעילות. בין הספקים המובילים בשוק נמנים שירותי ענן של Nebius. בבלוג זה, נחקור את מגוון הפתרונות שמציע