איך להתאים את משקפי השמש לצורת הפנים?

ההתאמה היא הכרחית

משקפי שמש נועדו בראשיתן להגן על עדשת העין והאישון מפני הקרניים הישירות של השמש על העיניים בהליכה בחוץ. בנוסף, מאז ומתמיד הן היוו כפריט לבוש המשלים את המראה הכללי ותואם לבגד שאיתו יוצאים מהבית. אך מעבר להתאמה של הבגד והשקעה בבחירת שילוב הצבעים, יש לבצע שלב ראשוני ולהבין כי יש להתאים את משקפי השמש רגע לפני שהן נקנות בחנות למבנה הפנים שלכם!

לכל אחד ואחת מאיתנו יש מבנה פנים אחר ולפי כך, לא בהכרח לכל אחד יתאים בדיוק אותו הדגם ואותו סוג המשקפיים, בעקבות השוני במבנה. התאמה נכונה של סוג משקפי שמש למבנה פנים יכולה להפוך את חווית הרכבת משקפי השמש בשגרה לנעימה, טבעית ונינוחה יותר.

 

בירור צורת הפנים

לאחר הבנת החשיבות בבירור מקדים בצורת הפנים האישית שלך, יש לעמוד מול המראה ולעשות זאת. ניתן לבצע את הבירור על ידי השוואת פנים שונים באינטרנט והסתכלות ביחס לסביבה שלכם. ישנם כמה מבנים נפוצים באוכלוסייה שעליהם נפרט כאן בהמשך כהתאמה נפוצה המתאימה להם במשקפי השמש, ביניהם – פנים עגולות, מרובעות ומוארכות.

 

התאמה פר צורה

כמובן שבסופו של דבר, כל אחד ואחת היוצאים מחנות המשקפיים מאושרים, שמחים ושלמים עם הבחירה שלהם בזוג המשקפיים – זה העיקר. אך לעיתים זה עלול להסתבך, ואנשים רבים לא מבינים את החשיבות של התאמת זוג המשקפיים לפי צורת הפנים הייחודית לך. על ידי התאמה זו, ניתן לבחור זוג אשר ישב בצורה מדויקת לפי תווי הפנים, ויהיה כחלק משמעותי מהמראה הכללי.

 

פנים עגולות

לרוב עבור אנשים בעלי פנים עגולות, מומלצים משקפי שמש בצורות גאומטריות חדות זווית. על ידי צורות אלו ניתן להתאים את המשקפיים ברוחב שווה לחלק הרחב של הפנים, וליצור תחושה של המשכיות. משקפים בצורת משושה, משקפי טייסים, משקפים בעלות עיני חתול, מלבניים, ועוד. ההמלצה היא להימנע ממשקפי שמש עגולים או קטנים במיוחד כיוון שהם עלולים להיבלע בפנים ולהיראות פחות מחמיאים.

 

פנים מרובעות

כאשר מתכוונים לפנים מרובעות, הכוונה לפנים הנראות סימטריות למדי כאשר קו המצח וקו הלסת שלהם רחבים וזהים ככל הניתן ברוחבם, ובכך מייצרים תחושת מרובע. כיוון שתווי הפנים פה חזקים ועוצמתיים ההמלצה מתחלקת לשניים.

המלצה ראשונה טוענת שיש לחזק את תווי הפנים ולהדגיש את הייחודיות שלהן על ידי משקפי שמש כהות ודומיננטיות שימשכו את תשומת הלב. ההמלצה הנגדית היא דווקא להתאים משקפי שמש בעלי צורה רכה ומקומרת שישתלבו עם מסגרת צרה. על ידי רכות ודקות זו, ניתן ליצור לפנים מראה עדין יותר ופחות עוצמתי כמו תווי הפנים.

 

פנים מוארכות

סגנונות רבים של משקפי שמש מתאימים למבנה זה של פנים, כיוון שמבנה זה אינו מבליט לטובה או לרעה את תווי הפנים ואינו יוצר תחושה של אסימטריה. בעקבות כך, מגוון רחב של משקפים יתאימו, מלבד משקפי שמש עגולים קטנים שעשויים להיבלע בצורת הפנים, במקום לבלוט החוצה.

 

אישה

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
מקסיקו
מהם הסודות שהרבה לא יודעים על מקסיקו

בתקופה האחרונה אנחנו עדים ללא מעט סיפורים מיוחדים על מקסיקו. סיפורים שגורמים לכל אחד ואחת לתהות לגבי היעד המיוחד הזה. הבוקר שמענו סיפור שגרם לנו להבין שצריך להעמיק בתחום ולבדוק פרטים נוספים אודות היעד. לכן, יצאנו לשמוע סיפורים נוספים וסודות

מטבעות
ביטוח לעסק – מה חשוב לדעת לפני שסוגרים אחד

רוב האנשים המבוגרים מבינים באופן די אינטואיטיבי את החשיבות של ביטוח. בזמנים קשים, כשיכולת ההשתכרות נפגעת, וכשהעתיד שלכם לוט בערפל – טוב לדעת שיש לכם רשת ביטחון בדמות פוליסת ביטוח. זה נכון גם להתנהלות היום – יומית שלנו כאנשים פרטיים,

סמל רפואה
האם אופטיון הינו טיפול אידאלי לגליובלסטומה

מכשיר אופטיון משמש לטיפול בגידולי גליובלסטומה במוח באופן לא פולשני. המכשיר למעשה משבש את השדות החשמליים של התאים ומונע את תהליך ההתפצלות של התאים הסרטניים ובכך עוצר את המשך ההתפשטות של הגידולים הממאירים במוח. במאמר זה נסביר את אופן הפעולה

מדיניות חיסכון
איך לבחור פוליסת חיסכון שמתאימה לצרכים שלכם

כשיוקר המחייה רק עולה ואף אחד לא יודע איך יראה העתיד – חיסכון לעתיד נראה כמו צעד מתבקש. כדי לחסוך כסף לעתיד, אתם יכולים לבחור באחד (או יותר) משלושה אפיקי חסכון – פוליסת חיסכון, קופת גמל להשקעה ותיק השקעות. בטקסט