איך להתאים את משקפי השמש לצורת הפנים?

ההתאמה היא הכרחית

משקפי שמש נועדו בראשיתן להגן על עדשת העין והאישון מפני הקרניים הישירות של השמש על העיניים בהליכה בחוץ. בנוסף, מאז ומתמיד הן היוו כפריט לבוש המשלים את המראה הכללי ותואם לבגד שאיתו יוצאים מהבית. אך מעבר להתאמה של הבגד והשקעה בבחירת שילוב הצבעים, יש לבצע שלב ראשוני ולהבין כי יש להתאים את משקפי השמש רגע לפני שהן נקנות בחנות למבנה הפנים שלכם!

לכל אחד ואחת מאיתנו יש מבנה פנים אחר ולפי כך, לא בהכרח לכל אחד יתאים בדיוק אותו הדגם ואותו סוג המשקפיים, בעקבות השוני במבנה. התאמה נכונה של סוג משקפי שמש למבנה פנים יכולה להפוך את חווית הרכבת משקפי השמש בשגרה לנעימה, טבעית ונינוחה יותר.

 

בירור צורת הפנים

לאחר הבנת החשיבות בבירור מקדים בצורת הפנים האישית שלך, יש לעמוד מול המראה ולעשות זאת. ניתן לבצע את הבירור על ידי השוואת פנים שונים באינטרנט והסתכלות ביחס לסביבה שלכם. ישנם כמה מבנים נפוצים באוכלוסייה שעליהם נפרט כאן בהמשך כהתאמה נפוצה המתאימה להם במשקפי השמש, ביניהם – פנים עגולות, מרובעות ומוארכות.

 

התאמה פר צורה

כמובן שבסופו של דבר, כל אחד ואחת היוצאים מחנות המשקפיים מאושרים, שמחים ושלמים עם הבחירה שלהם בזוג המשקפיים – זה העיקר. אך לעיתים זה עלול להסתבך, ואנשים רבים לא מבינים את החשיבות של התאמת זוג המשקפיים לפי צורת הפנים הייחודית לך. על ידי התאמה זו, ניתן לבחור זוג אשר ישב בצורה מדויקת לפי תווי הפנים, ויהיה כחלק משמעותי מהמראה הכללי.

 

פנים עגולות

לרוב עבור אנשים בעלי פנים עגולות, מומלצים משקפי שמש בצורות גאומטריות חדות זווית. על ידי צורות אלו ניתן להתאים את המשקפיים ברוחב שווה לחלק הרחב של הפנים, וליצור תחושה של המשכיות. משקפים בצורת משושה, משקפי טייסים, משקפים בעלות עיני חתול, מלבניים, ועוד. ההמלצה היא להימנע ממשקפי שמש עגולים או קטנים במיוחד כיוון שהם עלולים להיבלע בפנים ולהיראות פחות מחמיאים.

 

פנים מרובעות

כאשר מתכוונים לפנים מרובעות, הכוונה לפנים הנראות סימטריות למדי כאשר קו המצח וקו הלסת שלהם רחבים וזהים ככל הניתן ברוחבם, ובכך מייצרים תחושת מרובע. כיוון שתווי הפנים פה חזקים ועוצמתיים ההמלצה מתחלקת לשניים.

המלצה ראשונה טוענת שיש לחזק את תווי הפנים ולהדגיש את הייחודיות שלהן על ידי משקפי שמש כהות ודומיננטיות שימשכו את תשומת הלב. ההמלצה הנגדית היא דווקא להתאים משקפי שמש בעלי צורה רכה ומקומרת שישתלבו עם מסגרת צרה. על ידי רכות ודקות זו, ניתן ליצור לפנים מראה עדין יותר ופחות עוצמתי כמו תווי הפנים.

 

פנים מוארכות

סגנונות רבים של משקפי שמש מתאימים למבנה זה של פנים, כיוון שמבנה זה אינו מבליט לטובה או לרעה את תווי הפנים ואינו יוצר תחושה של אסימטריה. בעקבות כך, מגוון רחב של משקפים יתאימו, מלבד משקפי שמש עגולים קטנים שעשויים להיבלע בצורת הפנים, במקום לבלוט החוצה.

 

אישה

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
דליפת מים
גיליתם נזילת מים? תכירו את הסיבות לכך

נזילות של מים עשויות לבוא לידי ביטוי בכל רגע נתון בבתים פרטיים, במגדלי מגורים, במשרדים ועוד. אלו שמגלים כי אירעה נזילה של מים בביתם תוהים לא פעם – מה גרם לכך? והאם הם יכלו למנוע את הדבר? יצאנו לבדוק אחת

פיסול שפתיים
איפה כדאי לעשות טיפולים אסתטיים?

טיפולים אסתטיים הפכו להיות בשנים האחרונות להליך נפוץ מאוד. אם תסתכלו מסביב, אתם תגלו שאנשים רבים בוחרים לבצע הליך כזה או אחר שמאפשר להם להיראות ולהרגיש הרבה יותר טוב. העלייה במספר המתעניינים בתחום גרמה לנו להבין כי עלינו לצאת ולבדוק

פורץ מנעולים
מה כרוך בהכשרת המנעולן?

ההכשרה שנעשית בתחום פריצת מנעולים לכדי איש מקצועי ואמין, לא דורשת הסכמה מיוחדת או לימודים גבוהים אך כן נדרשת מיומנות גבוהה הן מבחינת מתן שירות והן מבחינה מקצועית. ישנם מנעולנים מקצועיים שיש ברשותם אישור מטעם מכון התקנים הישראלי לעמידה בדרישות

ספר ופטיש
לא רק לגיל השלישי – הכול על כתיבת צוואה בגיל צעיר

בצוואה האדם מורה למי יועבר עזבונו לאחר מותו. באמצעות הצוואה ניתן לקבוע מי יהיו היורשים, בין אם הם קרובי משפחה או אחרים ומה יהיה חלקם בעיזבון. הצוואה מאפשרת לשמור על האינטרסים הכלכליים של המשפחה ברכוש במקרה של פטירה פתאומית ולמנוע