איך להתאים את משקפי השמש לצורת הפנים?

ההתאמה היא הכרחית

משקפי שמש נועדו בראשיתן להגן על עדשת העין והאישון מפני הקרניים הישירות של השמש על העיניים בהליכה בחוץ. בנוסף, מאז ומתמיד הן היוו כפריט לבוש המשלים את המראה הכללי ותואם לבגד שאיתו יוצאים מהבית. אך מעבר להתאמה של הבגד והשקעה בבחירת שילוב הצבעים, יש לבצע שלב ראשוני ולהבין כי יש להתאים את משקפי השמש רגע לפני שהן נקנות בחנות למבנה הפנים שלכם!

לכל אחד ואחת מאיתנו יש מבנה פנים אחר ולפי כך, לא בהכרח לכל אחד יתאים בדיוק אותו הדגם ואותו סוג המשקפיים, בעקבות השוני במבנה. התאמה נכונה של סוג משקפי שמש למבנה פנים יכולה להפוך את חווית הרכבת משקפי השמש בשגרה לנעימה, טבעית ונינוחה יותר.

 

בירור צורת הפנים

לאחר הבנת החשיבות בבירור מקדים בצורת הפנים האישית שלך, יש לעמוד מול המראה ולעשות זאת. ניתן לבצע את הבירור על ידי השוואת פנים שונים באינטרנט והסתכלות ביחס לסביבה שלכם. ישנם כמה מבנים נפוצים באוכלוסייה שעליהם נפרט כאן בהמשך כהתאמה נפוצה המתאימה להם במשקפי השמש, ביניהם – פנים עגולות, מרובעות ומוארכות.

 

התאמה פר צורה

כמובן שבסופו של דבר, כל אחד ואחת היוצאים מחנות המשקפיים מאושרים, שמחים ושלמים עם הבחירה שלהם בזוג המשקפיים – זה העיקר. אך לעיתים זה עלול להסתבך, ואנשים רבים לא מבינים את החשיבות של התאמת זוג המשקפיים לפי צורת הפנים הייחודית לך. על ידי התאמה זו, ניתן לבחור זוג אשר ישב בצורה מדויקת לפי תווי הפנים, ויהיה כחלק משמעותי מהמראה הכללי.

 

פנים עגולות

לרוב עבור אנשים בעלי פנים עגולות, מומלצים משקפי שמש בצורות גאומטריות חדות זווית. על ידי צורות אלו ניתן להתאים את המשקפיים ברוחב שווה לחלק הרחב של הפנים, וליצור תחושה של המשכיות. משקפים בצורת משושה, משקפי טייסים, משקפים בעלות עיני חתול, מלבניים, ועוד. ההמלצה היא להימנע ממשקפי שמש עגולים או קטנים במיוחד כיוון שהם עלולים להיבלע בפנים ולהיראות פחות מחמיאים.

 

פנים מרובעות

כאשר מתכוונים לפנים מרובעות, הכוונה לפנים הנראות סימטריות למדי כאשר קו המצח וקו הלסת שלהם רחבים וזהים ככל הניתן ברוחבם, ובכך מייצרים תחושת מרובע. כיוון שתווי הפנים פה חזקים ועוצמתיים ההמלצה מתחלקת לשניים.

המלצה ראשונה טוענת שיש לחזק את תווי הפנים ולהדגיש את הייחודיות שלהן על ידי משקפי שמש כהות ודומיננטיות שימשכו את תשומת הלב. ההמלצה הנגדית היא דווקא להתאים משקפי שמש בעלי צורה רכה ומקומרת שישתלבו עם מסגרת צרה. על ידי רכות ודקות זו, ניתן ליצור לפנים מראה עדין יותר ופחות עוצמתי כמו תווי הפנים.

 

פנים מוארכות

סגנונות רבים של משקפי שמש מתאימים למבנה זה של פנים, כיוון שמבנה זה אינו מבליט לטובה או לרעה את תווי הפנים ואינו יוצר תחושה של אסימטריה. בעקבות כך, מגוון רחב של משקפים יתאימו, מלבד משקפי שמש עגולים קטנים שעשויים להיבלע בצורת הפנים, במקום לבלוט החוצה.

 

אישה

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
ילד יהודי
אילו אטרקציות מעניינות אפשר להביא לאירוע בת מצווה?

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם מארגנים בת מצווה בקרוב, קודם כל – מזל טוב! בתור הורים לילדים בוגרים, אנחנו יודעים שארגון של בת מצווה אינו עניין פשוט. אתם צריכים לבחור מקום, צלם וכמובן – אטרקציה מעניינת שתגרום לבת המצווה

השכלה גבוהה
מהי הדרך הנכונה לבחור תחום לימוד?

את מרגישה צורך בשינוי בחיים או שבכלל החלטת על כיוון של התפתחות והתמקצעות אישית. לא משנה מה הסיבה, להחליט לפנות ללימודים גבוהים זו החלטה גדולה ומשמעותית, אך לא פחות ממנה חשובה ההחלטה איזה תחום ללמוד.    העדפות אישיות בשלב הראשון

שלטים לבית מבטון
שלטים לבית מבטון – מה כל כך יפה בהם?

שלט הכניסה לבית הוא האלמנט הראשון, יחד עם דלת הכניסה, שתופס את העין שלנו כשאנחנו מסתכלים על בית. לשלט הכניסה יש תפקיד חשוב, בהיותו נושא את שם המשפחה של דיירי הבית או את שם העסק שלנו, והעיצוב שלו יכול להשפיע

הדרכת בטיחות
למה חשוב להחזיק ממונה בטיחות בעסק

אם אתם בעלי עסק, סביר להניח שאתם יודעים שישנם תקני ונהלי בטיחות שאתם צריכים לעמוד בהם. במידה ותימצאו כלא עומדים בתקנים אלו, אתם עשויים למצוא את עצמכם עוברים על החוק וגורמים לעוול לא רק לכם, אלא לעובדים ולסובבים אתכם וזה