אקאנה לכלבים או בריט – מה עדיף?

מכשכשי הזנב שלנו צריכים מספר דברים פשוטים, חום ואהבה, מזון כלבים איכותי, מיטת כלבים נוחה ואת החברות שלנו. איזה מזון כלבים איכותי מומלץ לרכוש לכלבינו, אקאנה או בריט? בואו נדבר על ההבדלים בין 2 החברות המצוינות.

מה יותר כיף מאשר להיכנס הביתה, ושפנינו יתקבלו בשמחה וצהלה? כאלו הם הכלבים. הכלבים שלנו זקוקים למזון איכותי, ואין פלא שאנשים תרים באופן תמידי אחר סוגי מזונות מומלצים לכלבים. כלבים שניזונים נכון, מתבגרים טוב יותר ועם פחות בעיות בריאותיות. אקאנה – ACANA הוא מזון איכותי ביותר לכלבים, שמאופיין בשיטות בישול מאוד ייחודיות.

 

שיטות הבישול של אקאנה ACANA

שיטות הבישול שחברת אקאנה משתמשת בהן, למעשה נועדו לשמר את איכותו הגבוהה של המזון ולשמר את הערכים התזונתיים. יש לשים לב כי לחברה זו גם יש את הסדרה של האולטרה פרימיום, בה המרכיב הראשון הוא כמובן בשר.

בסדרה איכותית זו של מזון לכלבים (ULTRA PREMIUM), המרכיב הבשרי הוא גדול משמעותית מהקיים בסוגי מזונות אחרים. בעוד שחברת אקאנה מציגה בפנינו סדרות מזון כלבים איכותיות ביותר, חברת בריט לא נשארת מאחור.

בונזו

 

חברת בריט מזון איכותי לכלבים

חברת בריט מציגה לנו מזון כלבים המגיע ישירות מצ'כיה. מדובר במותג שנמצא בבעלות משפחתית ונכון להיום, החברה מעסיקה למעלה מ-350 עובדים. החברה מספקת את מזונה האיכותי ליותר מ-700 מדינות בעולם!

הבחירה בין חברת בריט לבין חברת אקאנה עשויה להיות קשה, כך שלפעמים פשוט כדאי לתת לכלב להחליט. אתם בהחלט יכולים לרכוש את אחד המזונות ולתת לכלב לנסות אותו. במידה והכלב לא מרוצה מהרכישה, רוב חנויות המחמד מקבלות שקים פתוחים בחזרה. מאחורי כל שק מזון של חברת בריט, תוכלו למצוא בכתב את האג'נדה של החברה, שכוללת הצהרות כנגד התאכזרות בבעלי חיים, וגם את התחייבותה שלא להשתמש במרכיבים המשפיעים שלילית על בריאות הכלב.

 

מזונות איכותיים לכלבים

ישנם לא מעט סוגי מזונות שאינם איכותיים, הכוללים בתוכם פסולת ממפעלי בשר שונים. יש לשים לב, מזונות לא איכותיים בדרך כלל יהיו דווקא מאוד טעימים לכלב. ברוב המוחלט של המקרים, כלב יטרוף קופסת שימורים לא איכותית תוך שניות, בעוד שאל צלחת המזון הבריא שלו הוא ייגש רק במועד מאוחר יותר.

היות וכלבים לא יודעים בעצמם איזהו המזון המזין ביותר, עלינו לבצע את הבחירה החכמה עבורם. כדאי לזכור, אם אתם מחליפים לכלבכם את המזון, יש לעשות זאת בהדרגה. בהתחלה, מומלץ לערבב את המזון הישן עם המזון החדש שרכשתם, כך שכלבכם יתרגל למזון החדש בהדרגה. בכל מקרה, יש לקחת בחשבון קיבה רכה של הכלב בהתחלה (ביומיים הראשונים בד"כ). בהצלחה, תנו להם אהבה, מזון כלבים איכותי, והם יחזירו לכם כפליים!

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
איש מדוכא
עבודה ודיכאון – מה הקשר ביניהם?

הלכתם ללמוד, השקעתם שנים רבות ברכישת מיומנות והתמקצעות מקצועית ובשעה טובה השתלבתם בשוק העבודה במשרת חלומותיכם. עם זאת לעיתים קרובות עובדים רבים, ותיקים או חדשים, מתקשים למצוא את עצמם בעולם התעסוקה. הקושי הזה לרוב לא יתקבל בעין יפה בעולם תחרותי

בוקסות
איך לבנות רמקול נייד בבית

כדי לבנות רמקול נייד, תזדקקו לרכיבים אלקטרונים שונים לבנייה עצמית והדרכה מפורטת. כיום הרמקולים הניידים אינם יקרים וניתן לרכוש אותם במקום לבנות בעצמכם. בכל זאת, למעוניינים, המאמר ייתן הסבר איך לבנות רמקול נייד בבית וכיצד לבחור אותו.   בניית רמקול

פרח
מתי הלגיליזציה תגיע לישראל – מה צופן לנו העתיד

השאלה שעולה מדי פעם בערוצי התקשורת השונים ומעוררת תמיכה רבה מצד אחד והתנגדות נחרצת מהצד השני היא שאלת השימוש בקנאביס. רבים מאתנו תוהים מתי יהפוך השימוש בצמח הקנאביס לחוקי למהדרין, יימכר בחנויות בפיקוח תוך מסע הסברה נרחב על סגולותיו ומתי

מקרסם
הסיכונים בהדברת חולדות

אם אתם שומעים רעשים מוזרים מכיוון המטבח שלכם, או שנתקלתם בגללים שחורים ולא הבנתם מהיכן הם הגיעו – כנראה שיש לכם חולדה בבית. אין צורך להיבהל, אך יש צורך לנקוט בפעולה מיידית, שכן חולדות עלולות לסכן אתכם. אל תנסו להיות