גיליתם נזילת מים? תכירו את הסיבות לכך

נזילות של מים עשויות לבוא לידי ביטוי בכל רגע נתון בבתים פרטיים, במגדלי מגורים, במשרדים ועוד. אלו שמגלים כי אירעה נזילה של מים בביתם תוהים לא פעם – מה גרם לכך? והאם הם יכלו למנוע את הדבר? יצאנו לבדוק אחת ולתמיד מהן הסיבות שגורמות לנזילות מסוג אלו וחזרנו עם כל המידע שתמיד רציתם לדעת אבל לא ידעתם אל מי לפנות. הישארו אתנו ותצאו מומחים בתחום.

 

תכירו את האנשים שליוו אותנו בכתיבה

את המדריך הנוכחי אנו כותבים לאחר שקיבלנו ליווי מטעם יודעי דבר בתחום. יש לנו מידע מעמיק בנזילות מים, אך היה חשוב לנו הפעם לקבל פרטים מהשטח. לכן, יצרנו קשר עם אנשים שהייתה אצלם נזילת מים לאחרונה ושאלנו אותם מה הסיבה לנזילה זו. פנינו ל – 40 אנשים וקיבלנו תשובות מגוונות.

בסופו של דבר, החלטנו לבחור את 3 הגורמים הנפוצים ביותר שעלו בתשובות שקיבלנו. כך שבשורות  הבאות תוכלו לקרוא את הסיבות שגורמות לנזילות מים.

 

מהי הסיבה ה – 1 לנזילות של מים?

הסיבה הראשונה שעשויה להוביל לא פעם לנזילות של מים הוא צנרת ישנה. אם אתם מתגוררים בבית ישן, כדאי שתעקבו באופן תדיר אחר הוצאות המים שלכם ותבדקו אם הם עלו באופן משמעותי ללא סיבה נראית לעין. שכן, אם דבר שכזה בא לידי ביטוי, סביר להניח שיש לכם נזילה. לפרטים נוספים, היכנסו אל האתר הבא: https://leak-detector.co.il ותקבלו את כל המידע הדרוש לכם.

 

מהי הסיבה ה – 2 לנזילות של מים?

הסיבה השנייה והשכיחה לא פחות היא סדק בצנרת. הדבר עלול לקרות בצנרת ישנה ובחדשה כאחד. גם סדק קטן ביותר עלול להוביל לנזילה של מים שיכולה להתפתח עם הזמן ולהביא להרחבה של הסדק. לכן, חשוב מאוד לגלות את הנזילה בשלבים מוקדמים, כדי להימנע מהחמרה של המצב הקיים.

 

מהי הסיבה ה – 3 לנזילות של מים?

הסיבה שגורמת לא פעם לנזילות של מים באה לידי ביטוי במצבים שבהם הצנרת הותקנה באופן שגוי. הדבר עשוי לקרות בשלב הבנייה של הבית או של המבנה המדובר. שכן, ברגע שהצנרת מותקנת באופן שאינו נכון, הדבר עלול לגרום לשבירתה וליציאה של המים מתוך הצינורות אל הקיר או מתחת לרצפה.

 

יש לכם נזילה של מים? מה אתם צריכים לעשות?

אם גיליתם שיש אצלכם נזילת מים בקירות או ברצפה, עליכם לבדוק במהירות פרטים אודות בעל מקצוע אמין שעוסק בתחום. אם אינכם מכירים מקרוב בעל מקצוע שכזה, דעו שאתם יכולים לקרוא חוות דעת אודות בעל מקצוע שכזה ברחבי הרשת באמצעות גלישה באחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • לשונית הביקורות של גוגל
  • אינסטגרם
  •  פייסבוק

 

לסיום

עד כאן כל הסיבות שמביאות לנזילות מים. כעת, כשיש לכם את הידע בנושא, אתם רק צריכים לפנות אל בעל מקצוע מומלץ. בהצלחה!

דליפת מים

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
הר הביטוח עם סוכן
השוואת ביטוחים עם סוכן ביטוח או עצמאית

יש לא מעט אתרי ביטוח המציעים עריכת השוואת ביטוחים. המבוטח נדרש להזין פרטי ביטוח מסויים וכך עולים לו ביטוחים זהים / משתלמים יותר. למרות זאת, ההמלצה הכללית היא לערוך השוואת ביטוחים באמצעות סוכן ביטוח ולא באופן עצמאי הדורש ידע רב.

להפיג את הבדידות
בדד אלך: כך תפיגו את הבדידות

בדידות יכולה להגיע לכולם – לא משנה אם אתם מוקפים בחברים, אם יש לכם משפחה מדהימה או תחביבים מגוונים. בעולם המהיר והדיגיטלי שלנו, קל להרגיש מנותק מאחרים, מה שללא ספק גורם לאנשים רבים לחוש תחושת בדידות. עם זאת, ישנם צעדים

ציוד כיבוי אש
איזה ציוד כיבוי אש תצטרכו לעסק שלכם?

בישראל, לכל עסק יש צורך בהוצאת רישיון עסק. בכדי לקבל רישיון זה, יש לעמוד בכללים שונים שתוקנו על ידי משרדי הממשלה השונים ועל ידי הרשות המקומית שבשטחה נמצא העסק. אחד מהתחומים שבהם יש תקנות שיש צורך לעמוד בהן, הוא תחום

דום נשימה בשינה
דום נשימה בשינה – היכן לקבל את הטיפול הטוב ביותר?

ישנן תופעות רפואיות שהנזק שהן יוצרות עשוי להיות רחב. כזאת היא תופעת דום הנשימה במהלך השינה. במצב הפחות חמור, היא פוגעת באיכות החיים וגורמת להתעוררות מעטה במהלך השינה. במקרה החמור יותר, היא עשויה להוביל לכך שהסובל ממנה יתעורר עשרות פעמים