האם מגורים בבית חכם בטוחים לילדים? 

כל מי ששומע שיש לנו בית חכם מוצא את עצמו שואל אותנו לפחות 10 שאלות רצופות שנוגעות לשימוש בו, לבטיחות ולנוחות. עובדה זו גרמה לנו להבין שהגיע הזמן שנוציא את המידע לאור ונכתוב סדרת מדריכים שתענה בכל פעם על שאלה אחרת נפוצה שאנו נשאלים.

המדריך הנוכחי יענה על השאלה "האם מגורים בבית חכם בטוחים לילדים?". אם יש לכם ילדים בבית ואתם רוצים להפוך אותו לחכם, תדעו שקריאת השורות הבאות תעשה לכם סדר בנושא.

תכירו את המומחים שהצטרפו אלינו לכתיבת המדריך

בחרנו להציג את התשובה לשאלה זו ביחד עם אנשים נוספים. שכן, בכל מה שנוגע לבטיחות של הילדים, אנחנו לא רוצים לקחת אחריות (הרי זו אחריות גדולה מאוד). יש לנו דעה מובהקת בכל הנוגע לקשר בין בית חכם לבין ילדים, והיה לנו חשוב לוודא מהי דעתם של אחרים שמתגוררים בבית כזה עם ילדים בכל קשת הגילאים.

לכן, פרסמנו פוסט בנושא וביקשנו ממי שעונים על הקריטריון המדובר, ליצור עמנו קשר ולענות על השאלה שצוינה לעיל. לשמחתנו, מעל ל – 30 הורים פנו אלינו וענו על השאלה בקצרה. אנו נציין בפניכם כי גילינו שכולם באותה דעה כמו שלנו. רוצים לדעת מהי? קראו את השורות הבאות ותגלו.

בית חכם

האם מגורים בבית חכם בטוחים לילדים? התשובה של ירדן מתל אביב

ירדן מתל – אביב כתב לנו שיש לו בית חכם של גלובל קוואלטי כבר תקופה ארוכה. לדבריו, יש לו בת בשם יעל, שכעת היא בת שנה וחצי. לדבריו, הבית החכם היה קיים עוד לפניה והוא הקל ממש על הגידול שלה מכל כך הרבה בחינות. הוא אמר בפירוש שהבית החכם הוא בטיחותי עבור ילדים קטנים. שכן, ניתן לסדר את הכול ולהתאים אותו עבורם.

 

האם מגורים בבית חכם בטוחים לילדים? התשובה של חופית מאשדוד

לחופית יש בית חכם ובו מתגוררים 3 מתבגרים ופעוט. לדבריה, הבית החכם בטוח לילדים מאוד. היא אמרה שהילדים מרגישים בטוחים כשהם יודעים שיש מצלמות אבטחה שעובדות בבית ללא הפסקה. כך שכשהם הולכים לישון בזמן שההורים יוצאים לדייט או לאירוע, הם יודעים שההורים יכולים לראות הכול מרחוק ולשמור עליהם.

 

מה המסקנה שלכם בנושא?

עכשיו, לאחר ששמעתם 2 דעות נבחרות של הורים לילדים בכל מיני גילאים, מה אתם חושבים על הנושא? האם אתם סבורים כי מגורים בבית חכם הם בטוחים לילדים שלכם או שלא? אנחנו מזמינים אתכם לחשוב על העניין באופן מעמיק ולשלוח אלינו את התשובות שלכם. מי יודע? אולי נוציא לאור מדריך שיעסוק בתגובות הגולשים.

 

כמה מילים אחרונות לסיום

רגע לפני שהמדריך מסתיים אנו רוצים לסכם כי בית חכם הינו בטוח לילדים. לא סתם הוא נקרא "חכם". ניתן לראות שיש מי בוחרים להפוך את הבית החכם לקראת הגעתם של ילדים לבית, דווקא כדי לשמור עליהם.

בית חכם

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
שירותי סריקה
4 סיבות שתצטרכו חברת שירותי סריקה

קודם כל נתחיל בהסבר קצר של מהי חברת סליקה, חברה מסוג זה מספקת שירותי תשלומים דרך כרטיסי אשראי לעסקים. חברות אלו מספקות את הטכנולוגיה והתשתית הדרושים כדי לאפשר לעסקים לקבל תשלומים בכרטיסי השונים, וכל זאת בצורה מאובטחת ויעילה. חברות הסליקה

רואה חשבון לעוסק פטור
כל מה שחשוב לדעת על עוסק פטור – מדריך

עצמאים יכולים לעבוד כאשר הם עושים זאת במסגרת של אחת מצורות העוסק שמתירה המדינה. אדם לא יכול לעבוד סתם ככה בתור עצמאי, אלא אם הוא עושה זאת במסגרת החוק. עוסק פטור הוא אחד מצורות העוסק שקיימות עבור עצמאים שמעוניינים להתפרנס

המתנות הטובות ביותר
כל המתנות הכי שוות במרחק קליק

רבים מאתנו מצאו את עצמם תרים אחר מתנה מיוחדת לאדם אהוב, קרוב משפחה או קולגה. הרי זה מצב שבא לידי ביטוי אחת לתקופה. אי אפשר להתעלם מהעובדה כי מדובר במצב שגורם למרבית האנשים לתסכול רב. שכן, הם חווים קושי במציאת

מה השימושים שניתן לעשות עם גרניט לעיצוב חללים
מה השימושים שניתן לעשות עם גרניט לעיצוב חללים

הגרניט הפכה להיות כבר מזמן לאבן ייחודית בחללים שונים. מי שמכיר את עיצוב הפנים מקרוב, יודע שמדובר באבן הנבחרת ביותר שנעשים בה שימושים שונים. לרגל יום העיצוב הבינלאומי, יצאנו לבדוק מה הם השימושים שניתן לעשות עם הגרניט לעיצוב חללים. אנו