Search
Close this search box.

החיים שלנו תותים – 3 דרכים לשדרוג המשרד

בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית במודעות שנוגעת לסידור נכון של סביבת העבודה במשרדים שונים. עובדה זו גרמה לנו להבין כי עלינו לצאת בסדרת מדריכים מקיפה שתציג בכל פעם טיפים שונים בנושא. מדריך זה הוא ה – 1 בסדרה, והפעם, נציג בפניכם את 3 הדרכים לשדרוג המשרד שלכם בקלות. הישארו אתנו ותצאו מומחים בנושא.

 

תכירו את הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

אין דרך טובה יותר לכתוב מדריך כמו זה מאשר לפנות אל מי שמכירים את התחום מקרוב. לכן, פנינו אל קולגות שלנו, אלה שיושבים בחדרים הסמוכים אלינו במשרד וסיפרנו להם שאנו עתידים להעלות מדריך בנושא שדרוג המשרד. ביקשנו מכל אחד מהם להציג בפנינו את הדרך הטובה ביותר לשדרוג של משרדים וקיבלנו מעל ל – 10 הצעות. בסופו של דבר, בחרנו את ה – 3 הטובות ביותר. אנו רוצים לנצל את הבמה ולהודות לכל מי שסייעו לנו. שכן, בזכותם, מדריך זה עולה לרשת והוא צפוי להקל על עובדים רבים במשרדים שונים ברחבי הארץ.

 

החיים שלנו תותים – דרך מספר 1 לשדרוג המשרד בקלות

הדרך שהגיעה אל המקום ה – 1 היא הוספה של שקעים לשולחן ישיבות. האפשרות הזו הוצעה על ידי 3 מהעובדים במשרד שלנו. מסתבר שכולם מנסים להגיע אל חדר הישיבות ראשונים בגלל שהם רוצים לתפוס את השקע הקרוב ביותר לשולחן. עובדה זו גרמה לנו להבין שבאמת יש צורך בהוספה של שקעים שמתחברים אל השולחן עצמו. שכן, כך כל אחד יוכל לחבר את המחשב בקלות ולא יהיה צורך בריבים.

 

החיים שלנו תותים – דרך מספר 2 לשדרוג המשרד בקלות

הדרך ה – 2 לשדרג את המשרד בקלות היא באמצעות הוספת פינת עבודה נוחה. הרי היום כולם יודעים שאי אפשר לשבת במשך זמן רב על כיסא עם 90 מעלות. שכן, צריך לשבת גם בפינות עבודה אחרות, כדי לגוון. העובדים אצלנו הציעו כמה אפשרויות לשדרוג מסוג זה, הנה הבולטות שבהן:

  • פינת פופים
  • מחצלות וכריות
  • ספות נמוכות
  • כסאות בר

 

החיים שלנו תותים – דרך מספר 3 לשדרוג המשרד בקלות

הדרך השלישית לשדרג את המשרד היא באמצעות הוספה של חדר שקט. מדובר בחדר שאפשר להגיע אליו כדי לנוח לכמה רגעים בשקט מופתי. מי שמגיע אל החדר יכול רק לשבת או לשכב על המזרנים שבו מבלי לדבר. כך יתאפשר לכל עובד לקחת הפסקה קצרה מהרעש ש"בחוץ" כדי לפנות את הראש ולחזור לעבוד.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לשדרג את המשרד שלכם בקלות. כעת, כשיש בידיכם את 3 הדרכים הטובות ביותר להגיע למצב שכזה, נותר לכם רק לבחור את אלו המתאימות לכם ביותר. נאחל לכם שתבחרו את הדרך הנכונה ושיהיה לכם בהצלחה!

חדר מעוצב

 

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
מכירת זהב
איך מוכרים זהב בישראל?

זהב – המתכת יקרת הערך שכישפה את האנושות. לאורך ההיסטוריה אנשים סחרו והשתמשו בזהב ליצור תכשיטים, מטבעות ועוד. גם היום ההשקעה בזהב נחשבת להשקעה יציבה וסולידית שכן הזהב שומר על מחירו ולרוב המחיר במגמת עלייה. מסיבה זו הרבה אנשים משקיעים

בגדים יוקרתיים
שילובים יצירתיים של פריטים זולים עם בגדים יוקרתיים

יצירתיות היא מילת מפתח בסיסית בתחום האופנה. שכן, היא הבסיס המושלם שמאפשר להמציא לוקים מנצחים. עובדה זו גרמה לנו לבחון את הנושא מקרוב, במטרה להכיר בשילובים הנפוצים ביותר ולהציג אותם בפניכם. הישארו כאן ותגלו מה עליכם לעשות כדי לצאת מהבית

מִטְבָּח
איך טוחן אשפה יכול לחסוך לכם זמן ומאמץ במטבח?

האם חשבתם פעם כמה זמן ומאמץ אתם מבזבזים על זריקת שאריות מזון לפח? בכל יום, אנחנו מוצאים את עצמנו משליכים שאריות מזון כמו קליפות ירקות, שאריות ארוחה, קליפות ביצים ועוד, לפח. הפעולה הפשוטה הזאת, שלמים נדמה שהיא לוקחת רק כמה

מערכת יחסים למרחקים ארוכים
צעצועים לזוגות למרחקים ארוכים: לשמור על החום גם מרחוק

בעולם המודרני, האינטרנטי והדיגיטלי בו אנחנו חיים זוגות רבים מוצאים את עצמם, לפחות לתקופה מסוימת, מנהלים מערכת יחסים מרחוק, מה שנקרא באנגלית long distant relationship . יכול להיות שאחד מבני הזוג נשלח לעבודה בארץ אחרת, אך בני הזוג רוצים להמשיך