מה יש לעשות במידה ונעצרתי על ידי המשטרה

מקרה שאירע לבחורה צעירה ממרכז הארץ שנעצרה בהפגנה שנערכה בתל אביב, גרמה לנו להבין כי עלינו להוציא מדריך מקיף שיציג בפני כל דורש מה צריך לעשות במידה והוא נעצר על ידי המשטרה. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות מה הם הדברים שאתם חייבים לעשות וממה חשוב שתמנעו. 

 

בואו נתחיל עם מה לא כדאי לעשות במידה ונעצרתם על ידי המשטרה: אל תברחו

רגע לפני שנציג בפניכם את כל הדברים שאתם צריכים לעשות במידה ונעצרתם, חשוב שתדעו ממה צריך להימנע. שכן, המקרה שאירע לפני כמה ימים לבחורה שצוינה לעיל נבע מתוך ניסיון בריחה. כן, הבחורה נאזקה והייתה בדרכה אל ניידת המשטרה. רגע לפני שהשוטרים הכניסו אותה פנימה, היא ניסתה לנוס מהמקום ונעצרה כמה צעדים לאחר מכן, על ידי שוטר אחר ששהה במקום. אנו ממליצים לכם להיות קשובים ולכבד את השוטרים במידה ואתם נעצרים. ניסיון בריחה או התנהגות שאינה ראויה לא תקדם אתכם למקום טוב.

 

מה יש לעשות אם נעצרתם על ידי המשטרה? הדבר ה – 1: ליצור קשר עם עורך דין מומלץ ומוכר

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות אם נעצרתם על ידי שוטרים זה למצוא עורך דין טוב. אנחנו יודעים מה עובר לכם בראש עכשיו – מאיפה תשיגו עורך דין באמצע החיים? הרי אתם אזרחים שומרי חוק ולא היה לכם צורך בעורך דין בתחום זה עד היום. אם אתם רוצים להגיע אל עורך דין מומלץ ומוכר בקלות אתם יכולים להיכנס אל הקישור הבא: https://www.plili.org.il. אם אתם מעדיפים לערוך בירור עצמאי אחר עורך דין, עליכם לעבור אל הפסקה הבאה.

 

איך תוכלו להיות בטוחים שאתם פונים אל עורך דין טוב?

בחירה נכונה בעורך דין שיוכל לסייע לכם מתחילה בגוגל. אם יש לכם גישה אל המכשיר הנייד, אתם צריכים לערוך חיפוש אחר עורך דין שמתמחה בתחום שבעקבותיו נעצרתם. לאחר שתגיעו אל 2 או 3 אתרים של עורכי דין שונים, תצטרכו לערוך אודותיהם חיפוש ברשת ולבדוק מי קיבל את מרבית הביקורות הטובות.

 

מה יש לעשות אם נעצרתם על ידי המשטרה? הדבר ה – 2: לא לדבר עד הגעת עורך הדין אל המקום

חשוב מאוד שתשמרו על זכות השתיקה כל עוד אין לכם גיבוי מטעם עורך דין. שכן, אתם עשויים להגיד דברים שגויים בעקבות המצב המלחיץ שאתם חווים. בכל פעם שתתבקשו לענות על שאלה, תוכלו לציין כי זכותכם לקבל ליווי מטעם עורך דין וכי אינכם מוכנים להמשיך בהליך טרם הגעתו אל המקום.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את ההתנהלות הנכונה (וזו שראוי להימנע ממנה) במידה ונעצרתם על ידי המשטרה. בהזדמנות זו אנו רוצים לאחל לכם שתפעלו על פי החוק ולא תיעצרו על ידי שוטר. במידה וזה יקרה, תעשו לעצמכם טובה ותפעלו בהתאם להנחיות.

נעצר על ידי שוטר

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
הר הביטוח עם סוכן
השוואת ביטוחים עם סוכן ביטוח או עצמאית

יש לא מעט אתרי ביטוח המציעים עריכת השוואת ביטוחים. המבוטח נדרש להזין פרטי ביטוח מסויים וכך עולים לו ביטוחים זהים / משתלמים יותר. למרות זאת, ההמלצה הכללית היא לערוך השוואת ביטוחים באמצעות סוכן ביטוח ולא באופן עצמאי הדורש ידע רב.

להפיג את הבדידות
בדד אלך: כך תפיגו את הבדידות

בדידות יכולה להגיע לכולם – לא משנה אם אתם מוקפים בחברים, אם יש לכם משפחה מדהימה או תחביבים מגוונים. בעולם המהיר והדיגיטלי שלנו, קל להרגיש מנותק מאחרים, מה שללא ספק גורם לאנשים רבים לחוש תחושת בדידות. עם זאת, ישנם צעדים

ציוד כיבוי אש
איזה ציוד כיבוי אש תצטרכו לעסק שלכם?

בישראל, לכל עסק יש צורך בהוצאת רישיון עסק. בכדי לקבל רישיון זה, יש לעמוד בכללים שונים שתוקנו על ידי משרדי הממשלה השונים ועל ידי הרשות המקומית שבשטחה נמצא העסק. אחד מהתחומים שבהם יש תקנות שיש צורך לעמוד בהן, הוא תחום

דום נשימה בשינה
דום נשימה בשינה – היכן לקבל את הטיפול הטוב ביותר?

ישנן תופעות רפואיות שהנזק שהן יוצרות עשוי להיות רחב. כזאת היא תופעת דום הנשימה במהלך השינה. במצב הפחות חמור, היא פוגעת באיכות החיים וגורמת להתעוררות מעטה במהלך השינה. במקרה החמור יותר, היא עשויה להוביל לכך שהסובל ממנה יתעורר עשרות פעמים