3 טרנדים שימשיכו להוביל גם בשנת 2020

2019 עומדת להסתיים בעוד ימים ספורים ושנת 2020 ממש מעבר לפינה. טרנדים רבים פקדו את שנת 2019 והפכה אותה לאחת מהשנים הכי מעניינות בעשורים האחרונים מה שיוצר ציפיות גדולות מאוד למה ששנת 2020 תביא איתה.

ישנם 3 טרנדים שהחלו לפני שנים רבות, התעצמו בשנת 2019 וללא ספק יהפכו את שנת 2020 לשנה מוצלחת עוד יותר:

 

חללי עבודה משותפים

מאז הושקו חללי העבודה השיתופיים העולמיים הראשונים בתחילת שנות האלפיים, כמות שטחי המשרדים המשותפים התרחבה מדי שנה וכיום, חלל עבודה משותף זמין כעת במגוון וריאציות ברחבי העולם. מה שהתחיל כאלטרנטיבה בלבד למשרד המסורתי הפך לתופעה עולמית. כיום, אין כמעט עיר מרכזית בעולם שאין בשטחה חללי עבודה משותפים.

למעשה, תחזיות עד 2022 צופות כי מספר שטחי המשרדים המשותפים יגדלו מדי שנה בשישה אחוזים ברחבי העולם וייצרו אפשרויות נוספות עבור המשתמשים בהם. אך לא רק מספר החללים מדגיש את המשך התפתחות הענף. בשנת 2020, חללי עבודה משותפים יראו מספר חידושים המשלבים טכנולוגיה חדישה, נוחות ללא פשרות וכלים להגברת תפוקה ויעילות העבודה אשר לא רק יובילו לצמיחה נוספת, אלא ישנו את מודל החברות המסורתי לחלוטין.

אחרי הכל, כאשר עמיתים לעבודה החולקים חללי עבודה שיתופיים, מעודדים חדשנות כמעט מתמדת מצד העמיתים שלהם, וזה רק הגיוני שהתעשייה עצמה תוביל להזדמנויות חדשות לעובדים שונים מרקעים שונים ותחבר בין צרכים ופתרונות יצירתיים.

 

מלחמת הסטרימינג

טרנד שהחל בשנים האחרונות בעקבות עלייתה המטאורית של נטפליקס, איחודן של שתי חברות מדיה מרכזיות ועד אפל שהעלו את ההימור עם תחילת מלחמת הסטרימינג, 2019 הייתה שנה סוערת מאסיבית ששינתה כל דבר במערכת האקולוגית של עסק הבידור. 2020 מתהווה כסמן קריטי להצלחת ההשקעות הגבוהות האלו – כאשר אלו שהצטרפו לשירות הסטרימינג של נטפליקס בענף בידור זה, צריכים להוכיח שהם קיבלו את ההחלטות הנכונות לייעד מחדש את עסקיהם לקראת התקופה הבאה של המדיה.

במהלך חודש נובמבר האחרון, הושקו שני שירותי סטרימינג המהווים הימורי ענק של שירותי הסטרימינג הישיר לצרכן (בדומה לנטפליקס החלוצה): Apple TV Plus (שהושקה ב-1 בנובמבר) ו- Disney Plus (שהושקה ב-12 בנובמבר). שתי מגה פלטפורמות נוספות בדרך ויופצו באביב הבא מ- NBCUniversal (אפריל) ו- WarnerMedia (HBO Max, חודש מאי).

 

אפליקציית TikTok

שנת 2019 ראתה את עלייתה של אפליקציית טיק-טוק, שלצד סנאפצ'אט קבעה קצב לחדשנות שפייסבוק ואחרים נאבקו לעמוד בקצב. הדבר השפיע רבות על הדרך בה אנו צורכים וידיאו בחיי היומיום.

טיק טוק יהפוך להיות אחת האפליקציות הידועות והפעילות ביותר מכיוון שהוא מפתח פלטפורמת מודעות לתחרות במתחרים המסורתיים יותר כגון פייסבוק ואינסטגרם.

ככל ש- TikTok ממשיכה לצבור יותר משתמשים ברחבי העולם ולגוון את התוכנה מעבר למוזיקה שהיא מציעה, ככה האפליקציה תתפתח יותר ותמשוך אליה קהל משתמשים רחב יותר.

 

חלל משרדי

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
איש מדוכא
עבודה ודיכאון – מה הקשר ביניהם?

הלכתם ללמוד, השקעתם שנים רבות ברכישת מיומנות והתמקצעות מקצועית ובשעה טובה השתלבתם בשוק העבודה במשרת חלומותיכם. עם זאת לעיתים קרובות עובדים רבים, ותיקים או חדשים, מתקשים למצוא את עצמם בעולם התעסוקה. הקושי הזה לרוב לא יתקבל בעין יפה בעולם תחרותי

בוקסות
איך לבנות רמקול נייד בבית

כדי לבנות רמקול נייד, תזדקקו לרכיבים אלקטרונים שונים לבנייה עצמית והדרכה מפורטת. כיום הרמקולים הניידים אינם יקרים וניתן לרכוש אותם במקום לבנות בעצמכם. בכל זאת, למעוניינים, המאמר ייתן הסבר איך לבנות רמקול נייד בבית וכיצד לבחור אותו.   בניית רמקול

פרח
מתי הלגיליזציה תגיע לישראל – מה צופן לנו העתיד

השאלה שעולה מדי פעם בערוצי התקשורת השונים ומעוררת תמיכה רבה מצד אחד והתנגדות נחרצת מהצד השני היא שאלת השימוש בקנאביס. רבים מאתנו תוהים מתי יהפוך השימוש בצמח הקנאביס לחוקי למהדרין, יימכר בחנויות בפיקוח תוך מסע הסברה נרחב על סגולותיו ומתי

מקרסם
הסיכונים בהדברת חולדות

אם אתם שומעים רעשים מוזרים מכיוון המטבח שלכם, או שנתקלתם בגללים שחורים ולא הבנתם מהיכן הם הגיעו – כנראה שיש לכם חולדה בבית. אין צורך להיבהל, אך יש צורך לנקוט בפעולה מיידית, שכן חולדות עלולות לסכן אתכם. אל תנסו להיות