מהם הסודות שהרבה לא יודעים על מקסיקו

בתקופה האחרונה אנחנו עדים ללא מעט סיפורים מיוחדים על מקסיקו. סיפורים שגורמים לכל אחד ואחת לתהות לגבי היעד המיוחד הזה. הבוקר שמענו סיפור שגרם לנו להבין שצריך להעמיק בתחום ולבדוק פרטים נוספים אודות היעד. לכן, יצאנו לשמוע סיפורים נוספים וסודות שלא כולם יודעים על מקסיקו. הישארו אתנו ותקבלו את כל הסודות החמים ביותר.

 

איך הגענו לסודות האלה?

כדי שנוכל להגיע לכל הסודות החמים באמת על מקסיקו, היינו צריכים לערוך בירור מעמיק. אנו מודים, הקדשנו לא מעט שעות כדי לכתוב את המדריך הנוכחי. שכן, פנינו אל כל מיני גורמים שסיפרו לנו סודות מיוחדים, כאלו שלא היה סיכוי שנדע אם לא היינו יוצאים לדרך בחיפוש אחריהם. רצינו לכתוב לכם שהדרך שבה הגענו אל הסיפור זה סוד, אבל החלטנו לשתף אתכם בכל זאת, שטיילנו ביעד לפני כמה שנים ושמרנו כתובות מייל של מקומיים שסיפרו לנו דרך הרשת את הסודות שאין מצב שאתם הייתם שומעים עליהם, אלא אם כן הייתם מגיעים למקומות שכוחי אל האלה.

 

השפות של מקסיקו

אם הייתה קבוצת פייסבוק למקסיקו היא בטח הייתה נקראה סיקרט מקסיקו, על אותו משקל של סיקרט תל אביב הידועה לשמצה. אנו מאמינים שבמקום כזה ניתן היה למצוא את הסודות המיוחדים שאנחנו ריכזנו עבורכם. נספר לכם שהסוד הראשון נוגע לשפות שקיימות במקסיקו. המקומיים סיפרו לנו שבמקומות מרוחקים, בכפרים הסמוכים אליהם, יש אנשים שדוברים מעל 50 שפות! מטורף.

 

לא חוטפים ילדים במקסיקו

המקומיים סיפרו לנו שרצים לאחרונה סיפורים בקרב מטיילים. הסיפורים הללו מספרים שיש חטיפות של ילדים במקום. חשוב שתדעו שמדובר בשטות גמורה שהתחילה בשיח של כמה מקומיים שהביא לבהלה. שכן, לא רק שלא חוטפים ילדים שם, אפשר גם להגיע עם ילדים למקסיקו ואף רצוי. אנחנו מחכים ליום שבו נוכל לחזור שוב אל המקום עם הילדים שיהיו לנו.

 

לא יקר במקסיקו

לא כולם יודעים שיש אפשרות לטייל במקסיקו בסכומים הגיוניים. שכן, מטיילים משתדלים לשמור את העניין בסוד כדי לא להעלות את העלויות (כפי שקורה בלא מעט מקומות תיירותיים ברחבי העולם). אז כדאי שתדעו שאם אתם מתכננים להגיע למקסיקו, אתם יכולים למצוא את עצמכם לנים בבתי מלון ואוכלים במסעדות טובות מבלי לקרוע את הכיס ואם מישהו אומר לכם אחרת זה בגלל שהוא לא יודע את הסוד הזה, או שהוא יודע אותו ורוצה להמשיך ולהסתיר אותו מתיירים אחרים.

 

כמה מילים לסיום

רגע לפני שהמדריך מסתיים אנו רוצים לבקש מכם לשמור את הסודות לעצמכם. מדובר בסודות ששמורים בין מקומיים ותיירים באזור ועומדים מאחוריהם לא מעט אנשים שהיו רוצים שהעניין יישמר. אז תעשו לעצמכם טובה ופשוט תשכחו מהסודות שקראתם כאן, או שבאמת תעשו מאמץ לשמור אותם אצלכם בלב. אנחנו, המקומיים והתיירים של מקסיקו סומכים עליכם!

 

מקסיקו

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
דליפת מים
גיליתם נזילת מים? תכירו את הסיבות לכך

נזילות של מים עשויות לבוא לידי ביטוי בכל רגע נתון בבתים פרטיים, במגדלי מגורים, במשרדים ועוד. אלו שמגלים כי אירעה נזילה של מים בביתם תוהים לא פעם – מה גרם לכך? והאם הם יכלו למנוע את הדבר? יצאנו לבדוק אחת

פיסול שפתיים
איפה כדאי לעשות טיפולים אסתטיים?

טיפולים אסתטיים הפכו להיות בשנים האחרונות להליך נפוץ מאוד. אם תסתכלו מסביב, אתם תגלו שאנשים רבים בוחרים לבצע הליך כזה או אחר שמאפשר להם להיראות ולהרגיש הרבה יותר טוב. העלייה במספר המתעניינים בתחום גרמה לנו להבין כי עלינו לצאת ולבדוק

פורץ מנעולים
מה כרוך בהכשרת המנעולן?

ההכשרה שנעשית בתחום פריצת מנעולים לכדי איש מקצועי ואמין, לא דורשת הסכמה מיוחדת או לימודים גבוהים אך כן נדרשת מיומנות גבוהה הן מבחינת מתן שירות והן מבחינה מקצועית. ישנם מנעולנים מקצועיים שיש ברשותם אישור מטעם מכון התקנים הישראלי לעמידה בדרישות

ספר ופטיש
לא רק לגיל השלישי – הכול על כתיבת צוואה בגיל צעיר

בצוואה האדם מורה למי יועבר עזבונו לאחר מותו. באמצעות הצוואה ניתן לקבוע מי יהיו היורשים, בין אם הם קרובי משפחה או אחרים ומה יהיה חלקם בעיזבון. הצוואה מאפשרת לשמור על האינטרסים הכלכליים של המשפחה ברכוש במקרה של פטירה פתאומית ולמנוע