Search
Close this search box.

מהם ספרי עיון

מעוניינים להרחיב את האופקים, ללמוד לעומק נושא מסויים, לרכוש כלים חשובים להצלחה בחיים? הינכם מוזמנים לפנות למדף ספרי העיון בחנות הספרים 'סיפור פשוט' הממוקמת בנווה צדק. בחנות תוכלו למצוא שפע של ספרי עיון בנושאים מגוונים ואקטואליים מתמיד, החל מהגות בנושאי פילוסופיה רב תרבותיות, יהדות, בודהיזם, עזרה עצמית, ביוגרפיות ועוד ולרכוש השכלה רחבה ועמוקה יותר על פני הדברים. 

 

ספרי עיון

ספרי עיון הינם ספרים שמטרתם לסייע לקורא ללמוד ולחקור לעומק תחום מסויים והם נשענים על עבודתו המקצועית של אדם מלומד ובעל כישורים באותו התחום. סוגת העיון מציגה קשת רחבה מאד של נושאים העוסקים בין היתר בהגות, פילוסופיה, מחשבה יהודית, אקטואליה, היסטוריה, אנתרופוליגיה, מדעים מדוייקים, אמנות, ביוגרפיות ועוד.

קריאה בספרי עיון פותחת את הקורא לעולמות חדשים, מסייעת לו להעמיק ידע מקצועי, לרכוש השכלה רחבה וליהנות מעצם גילוי דברים חדשים ומרתקים אודות האנושות, הטבע, המיסטיקה והעולם.

 

סיפור פשוט

חנות ספרים  סיפור פשוט ממוקמת בנווה צדק, שכונה ציורית במיוחד המשתרעת בין תל אביב ליפו ומהווה מקום מפגש בין רוחניות לחומריות. חנות הספרים מציעה למכירה ספרים באנגלית, ערבית ועברית מן הארץ ומן העולם, ספרי עיון, ספרי אמנות ובישול, יצירה ופנאי. בנוסף, מקיימת החנות ערבי קריאה, מארחת אירועי השקה לספרים חדשים, מקיימת סדנאות ומהווה בית למגזין הספרות הבינלאומי בעברית גרנטה.

 

ספרי עיון מומלצים

על מנת שתוכלו להעשיר את ארון הספרים שלכם, תוכלו להקדיש מעט זמן לספרי העיון המומלצים הבאים אותם ניתן להשיג בחנות הספרים סיפור פשוט באמצעות ביקור בחנות או הזמנתם באונליין:

  1. מדוע לא דפקתם על דלתות המיכלית מאת דני רובינשטיין – הספר הביוגרפי מגולל את סיפור חייו של הסופר הפלסטיני ע'סאן כנאפני מימיו כמורה במחנות הפליטים ועד לימיו כנציג הדור שלאחר הנאכבה.
  2. ליקוטים מאת יוסף וייס – אסופה של כתביו הקצרים של יוסף וייס, חוקר חסידות ומיסטיקה יהודית. יוסף וייס היה תלמידו של גרשם חביב וחקר את כתביו של רבי נחמן מברסלב.
  3. בודהיצ'יטה מאת מאיר זוהר – הספר נכתב לאחר שהות ממושכת במנזר בודהיסטי, ומתאר את המסע שעבר כותבו עד להשגת מיומנות גבוהה בתרגול מדיטציה וקשב פנימי על מנת להגיע לשלוות נפש ואיזון נפשי.
  4. הערכת עצמנו מאת יוסף חיים ברנר – מאמר רב חשיבות של י"ח ברנר המבוסס על קריאה בשלושת כרכי הכתבים העבריים מאת מנד'לה מוכר ספרים. ברנר איננו מנתח אותם מבחינה ספרותית אלא קורא בהם אלא מנסה להעביר את הערך היהודי והזהות היהודית באמצעותם.

 

לסיכום

סיפור פשוט הינה חנות ספרים מופלאה בנווה צדק. בחנות ישנם ספרי קריאה רבים בשפה האנגלית,עברית וערבית במגוון סוגות ונושאים. ניתן לרכוש ספרים בחנות או באתר האונליין במחירים משתלמים במיוחד וליהנות מתוכניה עשירה של פעילויות במקום.

ספרי עיון

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
מכירת זהב
איך מוכרים זהב בישראל?

זהב – המתכת יקרת הערך שכישפה את האנושות. לאורך ההיסטוריה אנשים סחרו והשתמשו בזהב ליצור תכשיטים, מטבעות ועוד. גם היום ההשקעה בזהב נחשבת להשקעה יציבה וסולידית שכן הזהב שומר על מחירו ולרוב המחיר במגמת עלייה. מסיבה זו הרבה אנשים משקיעים

בגדים יוקרתיים
שילובים יצירתיים של פריטים זולים עם בגדים יוקרתיים

יצירתיות היא מילת מפתח בסיסית בתחום האופנה. שכן, היא הבסיס המושלם שמאפשר להמציא לוקים מנצחים. עובדה זו גרמה לנו לבחון את הנושא מקרוב, במטרה להכיר בשילובים הנפוצים ביותר ולהציג אותם בפניכם. הישארו כאן ותגלו מה עליכם לעשות כדי לצאת מהבית

מִטְבָּח
איך טוחן אשפה יכול לחסוך לכם זמן ומאמץ במטבח?

האם חשבתם פעם כמה זמן ומאמץ אתם מבזבזים על זריקת שאריות מזון לפח? בכל יום, אנחנו מוצאים את עצמנו משליכים שאריות מזון כמו קליפות ירקות, שאריות ארוחה, קליפות ביצים ועוד, לפח. הפעולה הפשוטה הזאת, שלמים נדמה שהיא לוקחת רק כמה

מערכת יחסים למרחקים ארוכים
צעצועים לזוגות למרחקים ארוכים: לשמור על החום גם מרחוק

בעולם המודרני, האינטרנטי והדיגיטלי בו אנחנו חיים זוגות רבים מוצאים את עצמם, לפחות לתקופה מסוימת, מנהלים מערכת יחסים מרחוק, מה שנקרא באנגלית long distant relationship . יכול להיות שאחד מבני הזוג נשלח לעבודה בארץ אחרת, אך בני הזוג רוצים להמשיך