מהם ספרי עיון

מעוניינים להרחיב את האופקים, ללמוד לעומק נושא מסויים, לרכוש כלים חשובים להצלחה בחיים? הינכם מוזמנים לפנות למדף ספרי העיון בחנות הספרים 'סיפור פשוט' הממוקמת בנווה צדק. בחנות תוכלו למצוא שפע של ספרי עיון בנושאים מגוונים ואקטואליים מתמיד, החל מהגות בנושאי פילוסופיה רב תרבותיות, יהדות, בודהיזם, עזרה עצמית, ביוגרפיות ועוד ולרכוש השכלה רחבה ועמוקה יותר על פני הדברים. 

 

ספרי עיון

ספרי עיון הינם ספרים שמטרתם לסייע לקורא ללמוד ולחקור לעומק תחום מסויים והם נשענים על עבודתו המקצועית של אדם מלומד ובעל כישורים באותו התחום. סוגת העיון מציגה קשת רחבה מאד של נושאים העוסקים בין היתר בהגות, פילוסופיה, מחשבה יהודית, אקטואליה, היסטוריה, אנתרופוליגיה, מדעים מדוייקים, אמנות, ביוגרפיות ועוד.

קריאה בספרי עיון פותחת את הקורא לעולמות חדשים, מסייעת לו להעמיק ידע מקצועי, לרכוש השכלה רחבה וליהנות מעצם גילוי דברים חדשים ומרתקים אודות האנושות, הטבע, המיסטיקה והעולם.

ספרי עיון

סיפור פשוט

חנות ספרים  סיפור פשוט ממוקמת בנווה צדק, שכונה ציורית במיוחד המשתרעת בין תל אביב ליפו ומהווה מקום מפגש בין רוחניות לחומריות. חנות הספרים מציעה למכירה ספרים באנגלית, ערבית ועברית מן הארץ ומן העולם, ספרי עיון, ספרי אמנות ובישול, יצירה ופנאי. בנוסף, מקיימת החנות ערבי קריאה, מארחת אירועי השקה לספרים חדשים, מקיימת סדנאות ומהווה בית למגזין הספרות הבינלאומי בעברית גרנטה.

 

ספרי עיון מומלצים

על מנת שתוכלו להעשיר את ארון הספרים שלכם, תוכלו להקדיש מעט זמן לספרי העיון המומלצים הבאים אותם ניתן להשיג בחנות הספרים סיפור פשוט באמצעות ביקור בחנות או הזמנתם באונליין:

  1. מדוע לא דפקתם על דלתות המיכלית מאת דני רובינשטיין – הספר הביוגרפי מגולל את סיפור חייו של הסופר הפלסטיני ע'סאן כנאפני מימיו כמורה במחנות הפליטים ועד לימיו כנציג הדור שלאחר הנאכבה.
  2. ליקוטים מאת יוסף וייס – אסופה של כתביו הקצרים של יוסף וייס, חוקר חסידות ומיסטיקה יהודית. יוסף וייס היה תלמידו של גרשם חביב וחקר את כתביו של רבי נחמן מברסלב.
  3. בודהיצ'יטה מאת מאיר זוהר – הספר נכתב לאחר שהות ממושכת במנזר בודהיסטי, ומתאר את המסע שעבר כותבו עד להשגת מיומנות גבוהה בתרגול מדיטציה וקשב פנימי על מנת להגיע לשלוות נפש ואיזון נפשי.
  4. הערכת עצמנו מאת יוסף חיים ברנר – מאמר רב חשיבות של י"ח ברנר המבוסס על קריאה בשלושת כרכי הכתבים העבריים מאת מנד'לה מוכר ספרים. ברנר איננו מנתח אותם מבחינה ספרותית אלא קורא בהם אלא מנסה להעביר את הערך היהודי והזהות היהודית באמצעותם.

 

לסיכום

סיפור פשוט הינה חנות ספרים מופלאה בנווה צדק. בחנות ישנם ספרי קריאה רבים בשפה האנגלית,עברית וערבית במגוון סוגות ונושאים. ניתן לרכוש ספרים בחנות או באתר האונליין במחירים משתלמים במיוחד וליהנות מתוכניה עשירה של פעילויות במקום.

ספרי עיון

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
הר הביטוח עם סוכן
השוואת ביטוחים עם סוכן ביטוח או עצמאית

יש לא מעט אתרי ביטוח המציעים עריכת השוואת ביטוחים. המבוטח נדרש להזין פרטי ביטוח מסויים וכך עולים לו ביטוחים זהים / משתלמים יותר. למרות זאת, ההמלצה הכללית היא לערוך השוואת ביטוחים באמצעות סוכן ביטוח ולא באופן עצמאי הדורש ידע רב.

להפיג את הבדידות
בדד אלך: כך תפיגו את הבדידות

בדידות יכולה להגיע לכולם – לא משנה אם אתם מוקפים בחברים, אם יש לכם משפחה מדהימה או תחביבים מגוונים. בעולם המהיר והדיגיטלי שלנו, קל להרגיש מנותק מאחרים, מה שללא ספק גורם לאנשים רבים לחוש תחושת בדידות. עם זאת, ישנם צעדים

ציוד כיבוי אש
איזה ציוד כיבוי אש תצטרכו לעסק שלכם?

בישראל, לכל עסק יש צורך בהוצאת רישיון עסק. בכדי לקבל רישיון זה, יש לעמוד בכללים שונים שתוקנו על ידי משרדי הממשלה השונים ועל ידי הרשות המקומית שבשטחה נמצא העסק. אחד מהתחומים שבהם יש תקנות שיש צורך לעמוד בהן, הוא תחום

דום נשימה בשינה
דום נשימה בשינה – היכן לקבל את הטיפול הטוב ביותר?

ישנן תופעות רפואיות שהנזק שהן יוצרות עשוי להיות רחב. כזאת היא תופעת דום הנשימה במהלך השינה. במצב הפחות חמור, היא פוגעת באיכות החיים וגורמת להתעוררות מעטה במהלך השינה. במקרה החמור יותר, היא עשויה להוביל לכך שהסובל ממנה יתעורר עשרות פעמים