מה כרוך בהכשרת המנעולן?

ההכשרה שנעשית בתחום פריצת מנעולים לכדי איש מקצועי ואמין, לא דורשת הסכמה מיוחדת או לימודים גבוהים אך כן נדרשת מיומנות גבוהה הן מבחינת מתן שירות והן מבחינה מקצועית.

ישנם מנעולנים מקצועיים שיש ברשותם אישור מטעם מכון התקנים הישראלי לעמידה בדרישות התקן הישראלי והבינלאומי. מעבר לכך, האסמכתא החד משמעית שבסוף נותנת את החותמת האחרונה לכך שאכן מדובר באיש מקצוע טוב, אמין ושירותי היא כמות הלקוחות הממליצים עליו וחוות הדעת החיוביות עליו.

 

מקצוע לכולם אבל לא לכל אחד

להרבה אנשים יש נטייה לחשוב שלהיות מנעולן זה מקצוע שכל אחד יכול לעשות בלי בעיה. אך האמת היא שונה לגמרי משום שמדובר בעבודה שדורשת המון סבלנות ודקדקנות כדי שחלילה לא לגרום לנזק נוסף ומיותר ללקוח.

מעבר למקצוענות, המקצוע הזה מחייב אותך להיות אדם סבלני מאוד, קשוב ונעים שעומד תחת לחצים הרי שבמקצוע הזה, מנעולן מקבל לרוב קריאות בשעות לא שעות אבל יותר מכל, הוא מקבל שיחות מלחיצות.

לדוגמא – משפחה שזה עתה חזרה מחופשה בחוץ לארץ, עלתה לדירה בקומה השלישית עם המזוודות, ושלושת הילדים הקטנים.

כולם כבר מותשים, עייפים, רוצים לישון, לאכול להתפנות וכו', אבל אז ההורים נזכרו שהמפתח נשאר בבית מלון בחוץ לארץ על המיטה שם ואין להם שום סיכוי לקרוא לאחד מבני המשפחה האחרים שיבוא… אז מה עושים?

מתקשרים למנעולן שמקבל שיחת טלפון מההורים הלחוצים והמודאגים והסופר עצבניים והוא מצדו חייב לשמור על קור רוח והבנה עד לסיום פריצת דלת הבית.

הסבלנות, האדיבות ומתן השרות, אלו תכונות שלא נלמדות במכללות אלא חייבת להגיע מהבטן וכמובן תוך כדי העבודה וככל שנחשפים ליותר ויותר מקרים.

 

מהצפון ועד הדרום

תודעת שירות גבוהה, סבלנות, אדיבות, קור רוח, מקצוענות, חיוב הלקוח בסכומים הוגנים ועמידה בזמנים תקפה לכל אנשי המקצוע בין אם זה מנעולן בנתיבות ואזור הדרום כולו או בין אם זה מנעולן מרמת הגולן ואזור הצפון, כולם חייבים להיות תחת אותם קודי התנהגות ונורמות מסוימות ומקובלות.

בנוסף לכל אלו, חשוב לזכור שכדי להצליח בתחום חייבים ליישר קו עם עידן החדשנות והמודרניזציה. הרי שבכל כמה שנים יוצאים חידושים בתחום המנעולים גם בדלתות הבית וגם בדלתות הרכב ולכן חייבים כל הזמן להמשיך ולהתעדכן במה חדש בשוק.

 

לסיכום

אם אי פעם תהיתם לגבי מקצוע פריצת דלתות, איך זה בדיוק עובד ומה הן ההכשרות הכרוכות בכך, תדעו שאין לימודים גבוהים למקצוע, אבל יש כל מיני תעודות שרק מעבות את קורות החיים של איש המקצוע בתחום כמו למשל אישור של מכון התקנים הישראלי וכמו תעודת יושר אך בסופו של דבר מה שקובע זאת העבודה בשטח, איך הדברים נראים בעת הפעולה וזאת ניתן לדעת בקלות על ידי חיפוש באתרי האינטרנט השונים.

פורץ מנעולים

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
הר הביטוח עם סוכן
השוואת ביטוחים עם סוכן ביטוח או עצמאית

יש לא מעט אתרי ביטוח המציעים עריכת השוואת ביטוחים. המבוטח נדרש להזין פרטי ביטוח מסויים וכך עולים לו ביטוחים זהים / משתלמים יותר. למרות זאת, ההמלצה הכללית היא לערוך השוואת ביטוחים באמצעות סוכן ביטוח ולא באופן עצמאי הדורש ידע רב.

להפיג את הבדידות
בדד אלך: כך תפיגו את הבדידות

בדידות יכולה להגיע לכולם – לא משנה אם אתם מוקפים בחברים, אם יש לכם משפחה מדהימה או תחביבים מגוונים. בעולם המהיר והדיגיטלי שלנו, קל להרגיש מנותק מאחרים, מה שללא ספק גורם לאנשים רבים לחוש תחושת בדידות. עם זאת, ישנם צעדים

ציוד כיבוי אש
איזה ציוד כיבוי אש תצטרכו לעסק שלכם?

בישראל, לכל עסק יש צורך בהוצאת רישיון עסק. בכדי לקבל רישיון זה, יש לעמוד בכללים שונים שתוקנו על ידי משרדי הממשלה השונים ועל ידי הרשות המקומית שבשטחה נמצא העסק. אחד מהתחומים שבהם יש תקנות שיש צורך לעמוד בהן, הוא תחום

דום נשימה בשינה
דום נשימה בשינה – היכן לקבל את הטיפול הטוב ביותר?

ישנן תופעות רפואיות שהנזק שהן יוצרות עשוי להיות רחב. כזאת היא תופעת דום הנשימה במהלך השינה. במצב הפחות חמור, היא פוגעת באיכות החיים וגורמת להתעוררות מעטה במהלך השינה. במקרה החמור יותר, היא עשויה להוביל לכך שהסובל ממנה יתעורר עשרות פעמים