מה כרוך בהכשרת המנעולן?

ההכשרה שנעשית בתחום פריצת מנעולים לכדי איש מקצועי ואמין, לא דורשת הסכמה מיוחדת או לימודים גבוהים אך כן נדרשת מיומנות גבוהה הן מבחינת מתן שירות והן מבחינה מקצועית.

ישנם מנעולנים מקצועיים שיש ברשותם אישור מטעם מכון התקנים הישראלי לעמידה בדרישות התקן הישראלי והבינלאומי. מעבר לכך, האסמכתא החד משמעית שבסוף נותנת את החותמת האחרונה לכך שאכן מדובר באיש מקצוע טוב, אמין ושירותי היא כמות הלקוחות הממליצים עליו וחוות הדעת החיוביות עליו.

 

מקצוע לכולם אבל לא לכל אחד

להרבה אנשים יש נטייה לחשוב שלהיות מנעולן זה מקצוע שכל אחד יכול לעשות בלי בעיה. אך האמת היא שונה לגמרי משום שמדובר בעבודה שדורשת המון סבלנות ודקדקנות כדי שחלילה לא לגרום לנזק נוסף ומיותר ללקוח.

מעבר למקצוענות, המקצוע הזה מחייב אותך להיות אדם סבלני מאוד, קשוב ונעים שעומד תחת לחצים הרי שבמקצוע הזה, מנעולן מקבל לרוב קריאות בשעות לא שעות אבל יותר מכל, הוא מקבל שיחות מלחיצות.

לדוגמא – משפחה שזה עתה חזרה מחופשה בחוץ לארץ, עלתה לדירה בקומה השלישית עם המזוודות, ושלושת הילדים הקטנים.

כולם כבר מותשים, עייפים, רוצים לישון, לאכול להתפנות וכו', אבל אז ההורים נזכרו שהמפתח נשאר בבית מלון בחוץ לארץ על המיטה שם ואין להם שום סיכוי לקרוא לאחד מבני המשפחה האחרים שיבוא… אז מה עושים?

מתקשרים למנעולן שמקבל שיחת טלפון מההורים הלחוצים והמודאגים והסופר עצבניים והוא מצדו חייב לשמור על קור רוח והבנה עד לסיום פריצת דלת הבית.

הסבלנות, האדיבות ומתן השרות, אלו תכונות שלא נלמדות במכללות אלא חייבת להגיע מהבטן וכמובן תוך כדי העבודה וככל שנחשפים ליותר ויותר מקרים.

 

מהצפון ועד הדרום

תודעת שירות גבוהה, סבלנות, אדיבות, קור רוח, מקצוענות, חיוב הלקוח בסכומים הוגנים ועמידה בזמנים תקפה לכל אנשי המקצוע בין אם זה מנעולן בנתיבות ואזור הדרום כולו או בין אם זה מנעולן מרמת הגולן ואזור הצפון, כולם חייבים להיות תחת אותם קודי התנהגות ונורמות מסוימות ומקובלות.

בנוסף לכל אלו, חשוב לזכור שכדי להצליח בתחום חייבים ליישר קו עם עידן החדשנות והמודרניזציה. הרי שבכל כמה שנים יוצאים חידושים בתחום המנעולים גם בדלתות הבית וגם בדלתות הרכב ולכן חייבים כל הזמן להמשיך ולהתעדכן במה חדש בשוק.

 

לסיכום

אם אי פעם תהיתם לגבי מקצוע פריצת דלתות, איך זה בדיוק עובד ומה הן ההכשרות הכרוכות בכך, תדעו שאין לימודים גבוהים למקצוע, אבל יש כל מיני תעודות שרק מעבות את קורות החיים של איש המקצוע בתחום כמו למשל אישור של מכון התקנים הישראלי וכמו תעודת יושר אך בסופו של דבר מה שקובע זאת העבודה בשטח, איך הדברים נראים בעת הפעולה וזאת ניתן לדעת בקלות על ידי חיפוש באתרי האינטרנט השונים.

פורץ מנעולים

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
דליפת מים
גיליתם נזילת מים? תכירו את הסיבות לכך

נזילות של מים עשויות לבוא לידי ביטוי בכל רגע נתון בבתים פרטיים, במגדלי מגורים, במשרדים ועוד. אלו שמגלים כי אירעה נזילה של מים בביתם תוהים לא פעם – מה גרם לכך? והאם הם יכלו למנוע את הדבר? יצאנו לבדוק אחת

פיסול שפתיים
איפה כדאי לעשות טיפולים אסתטיים?

טיפולים אסתטיים הפכו להיות בשנים האחרונות להליך נפוץ מאוד. אם תסתכלו מסביב, אתם תגלו שאנשים רבים בוחרים לבצע הליך כזה או אחר שמאפשר להם להיראות ולהרגיש הרבה יותר טוב. העלייה במספר המתעניינים בתחום גרמה לנו להבין כי עלינו לצאת ולבדוק

ספר ופטיש
לא רק לגיל השלישי – הכול על כתיבת צוואה בגיל צעיר

בצוואה האדם מורה למי יועבר עזבונו לאחר מותו. באמצעות הצוואה ניתן לקבוע מי יהיו היורשים, בין אם הם קרובי משפחה או אחרים ומה יהיה חלקם בעיזבון. הצוואה מאפשרת לשמור על האינטרסים הכלכליים של המשפחה ברכוש במקרה של פטירה פתאומית ולמנוע

נער
מי מתאים להליך השתלת שיער?

בתקופה האחרונה פונים אלינו לא מעט מכרים וקרובי משפחה ששואלים אותנו פרטים אודות השתלת השיער שעברנו. משום מה, אנשים סוברים שאם עברנו את ההשתלה, אנחנו הפכנו בן רגע להיות מומחים בתחום. אתם וודאי מבינים שאין זה נכון ובכל זאת, החלטנו