מה ניתן להדפיס על פרספקס ומה העלויות?

פרספקס הוא אחד משמותיו הרבים של חומר העשוי מתיל מתאקרילקט.

חומר זה מוכר גם כזכוכית אקריליק, או כפלסטיק שקוף. הוא נמצא בתעשייה שנים רבות וניתן למצוא אותו משמש לשימושים שונים.

בין היתר, בתאי טייסים, חדרי ההמתנה לרופאים ובבתים רבים. בתחום ההדפסות לאחרונה צוברת תאוצה תופעת ההדפסה על פרספקס.

יתרונותיו של הפרספקס רבים, הוא עשוי מחומר איכותי, בעל משקל קליל, מעביר אור בצורה טובה יותר מזכוכית, בעל ברק ועוד.

מסיבות אלה ונוספות הפרספקס מומלץ מאוד לאנשים המעוניינים להדפיס את יצירות האומנות שלהם.

 

הדפסה על פרספקס

בעבר, חומר זה היה בשימוש של בתי הדפוס ושל חנויות המתנות, אולם, לא היה ניתן להדפיס את החומר עצמו. במקום זה, השיטה הנהוגה הייתה הדפסה של התמונה על נייר פיתוח, כאשר לאחר מכן הצמידו אליו את הריבוע השקוף במטרה ליצור אפקט ייחודי של תמונה מוטבעת בתוך הפרספקס. כיום, הטכנולוגיה התפתחה והתחדשה ויחד עם האפשרות להדפסת לייזר, ההדפסה תתבצע באופן ישיר אל תוך הפרפסקס באמצעות קרני האור. באופן זה ניתן לקבל גם את האפקט של התמונה מוטבעת אל תוך חומר שקוף, וגם יצירת אפקט תלת ממדי באמצעות יצירת הדפסה חצי שקופה.

 

למה להדפיס על פרספקס

התמונה שתתקבל באמצעות ההדפסה זו תהיה מקורית וייחודית. בנוסף, היא מאפשרת לכם להיות יצירתיים במידה ותרצו לעצב משרד, חלל מגורים או לבצע קידום מכירות. שימו לב כי מי שלא מעוניין באפקט השקוף למחצה, ניתן לשלב רקע שחור או לבן ועם זאת לשמור על מראה מודרני ונקי של התמונה. במציאות של היום, כאשר אנחנו מתנהלים בצורה ויזואלית ומצלמים כמעט כל דבר יפה שאנחנו נתקלים בו. הדפוס על פרספקס יכול להפוך כל תמונת זיכרון הכי רגילה שלכם ליצירת אמנות. בנוסף, הדפסה על פרספקס מומלצת היות ומדובר בחומר העמיד מצד אחד, וקל לעיצוב מן הצד השני. את התמונות המודפסות באפשרותכם לתלות על הקיר, להעמיד על השולחן בעבודה, להעמיד אותן כחלק מתצוגה ועוד. ניתן גם בנוסף לחתוך את החומר ללא כל בעיה לצורות שונות ובכך תוכלו להיות יצירתיים בלי להתפשר על הנראות.

 

פרספקס או זכוכית

כדאי לדעת שהפרספקס מהווה אפשרות נוחה לאמנים, בעלי עסקים ולכל אדם שצריך להעביר תמונות בתדירות גבוהה. הזכוכית הינה חומר הנותן ליצירת האמן מראה יוקרתי ומודרני בעזרת מראה שקוף המושך קהל מתבוננים. דבר זה מסייע לאמן בתצוגות שונות להבליט את היצירות שלו על פני היצירות האחרות. אולם, חסרונה של הזכוכית הוא הכובד והשבריריות שלה. דבר זה הופך אותה לחומר גלם מאוד לא נוח לשימוש. בהיבט הזה מהווה הפרספקס יתרון. מצד אחד באפשרותו ליצור אפקט דמוי זכוכית כאשר מהצד השני החומר בעל משקל ועמידות גבוהה בהרבה.

 

מכונה חשמלית

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
שלוש בנות
גירל פאוור: איך להיות חברה טובה יותר לחברות שלך

האם את מרכלת על החברות שלך או לעתים קרובות נקלעת איתן לריבים? האם בסתר ליבך את שמחה לאיד כשאחת מחברותיך מוסיפה כמה קילוגרמים למשקלה? האם את שופטת לחומרה את הנשים שאת אוהבת? או שאולי קשה לך להתקרב לנשים אחרות מלכתחילה?

שעון ומטבעות
מהו יועץ שיווקי? מה בדיוק תפקידו?

יועץ שיווקי הנו אדם המומחה במתן ייעוץ שיווקי לעסק ולחברה, למען הגדלת מספר הלקוחות שלה ושיפור השם והמותג שלה. יועץ שיווקי הוא אדם שמתמחה בשיווק וכך מסוגל לייעץ לחברה כדי לשפר את האסטרטגיה השיווקית והתוצאות שזו מקנה לה. יועצים שיווקיים

בחירת משמורת
ההבדל בין משמורת מלאה למשמורת חלקית

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם נמצאים בפני הליך של גירושים שמעורבים בו ילדים מתחת לגיל 18. אם אתם נמצאים בתחילת ההליך, חשוב מאוד שתקראו את כל הפרטים הנוגעים למשמורת של הילדים. ככל שתדעו יותר, כך תוכלו להיות יותר חכמים