חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקרה אקוסטית – הכירו את צורות ההתקנה הקיימות

סביר להניח שעברתם אינספור פעמים מתחת לתקרות אקוסטיות מעוצבות ולא עצרתם לרגע לחשוב איך הן הגיעו לשם. אם כך, זו העת להקדיש כמה רגעים ולהכיר את אופן ההתקנה הייחודי של תקרה זו, כדי שתוכלו לדעת מעתה ואילך מה דרוש כדי להפוך כל חלל לבעל אקוסטיקה מושלמת. 

 

שלב ראשון – שרטוט, מדידות ובחירת גופי תאורה

כדי ליהנות מתקרה אקוסטית מעוצבת ומבודדת, צריך לבצע מדידות מדויקות שנעשות תוך שימוש בסולם ונייר גרף. לאחר ביצוע המדידות, צריך לבחור את גופי התאורה. שכן, יש סוגים שונים של גופים (צמודים, נתלים וכו') וכל אחד מהם מצריך תכנון שונה. נדגיש שמוטלת עליכם האחריות בסימון המקומות הנבחרים ולקבוע באותה הזדמנות את הגובה שבו תותקן התקרה. שימו לב, צריך להיות מרווח מסוים מהתקרה עצמה לבין התקרה האקוסטית, כדי שניתן יהיה למקם את התאורה וחוטי החשמל על הצד הטוב ביותר.

ציור, מדידות

שלב שני – חיבור הזוויות והתקנת חוטי התאורה

זו העת להכין מוט שימתח קו ישר מסביב לחדר שבו תותקן התקרה. זו העת להדק את זווית הקיר בכל הנקודות השונות תוך שימוש בעוגני ברגים על גבי קירות הלבנים או הבטון. בסיום הליך זה, ניתן למקם את גופי התאורה הנבחרים במקום המתאים. מומחים שביצעו בעבר התקנה של תקרות אקוסטיות מעוצבות ידגישו בפניכם את החשיבות לביצוע הליך מדויק, כדי שתוכלו ליהנות מתקרה שהיא לא רק מעוצבת ומבודדת רעש, אלא גם בטוחה עבור האנשים שישהו מתחתיה.

 

שלב שלישי: חיבור המוטות והנחת הלוחות

הגיע הזמן לחבר את המוטות אחד לשני. תחילה עליכם להתקין את המוט העיקרי שנמצא בכל עת בזווית הקיר שכבר הותקנה מראש. כדאי לקרוא בעיון את הוראות היצרן שמתאימות לתקרה שנבחרה על ידיכם. שכן, זהו שלב שמתבצע באופן שונה בכל תקרה שהיא.

 

טיפ חשוב – אל תעשו זאת לבד, הסתייעו במומחים

התקנה של תקרה אקוסטית זה לא משחק ילדים. מדובר בתהליך שצריך להתבצע על ידי מומחים בתחום. שכן, אלה מכירים בהנחיות המדוקדקות שיאפשרו לכם ליהנות מ – 3 היתרונות הבאים:

  1. תקרה שמפזרת את הרעש בחלל בהתאם לצורך שלכם (רעש פנימי\ רעש חיצוני ועוד)
  2. תקרה בעלת מראה אסתטי – התקנה של תקרה באופן עצמאי, ללא היכרות מעמיקה עם ההליך, עשויה להוביל לקבלת תקרה עקומה (מצב שראוי להימנע ממנו)
  3. תקרה בטיחותית שלא תקרוס או תישבר בשלב מאוחר יותר

 

מילים אחרונות לסיום

בעלי מקצוע שמכירים את התקרות אקוסטיות מקרוב מבצעים את 3 השלבים שהוצגו לעיל, כדי להתקין את התקרות בחללים מסוגים שונים. בשלב זה ברור לכם שהמידע שהוצג לעיל הוא ממש קצה המזלג. שכן, המדריך קצר מלהכיל את ההנחיות המלאות. אם אתם מעוניינים בהתקנה של תקרה אקוסטית, עליכם לפנות למומחים בתחום שיבצעו את ההליך על הצד הטוב ביותר.

תקרה אקוסטית

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
אוטו
מחפשים רכב לכמה ימים? הנה ארבעה דברים שחשוב לקחת בחשבון

השכרת רכב לטווח קצר היא תחום שהולך ותופס יותר ויותר תאוצה בארץ בשנים האחרונות. להשכרת רכב לכמה ימים יש הרבה יתרונות ואם עושים זאת בחברה טובה, מקצועית ואמינה ההשכרה תהיה בראש שקט ותוכלו להנות מהיתרונות של אוטו טוב לכמה ימים

ייעוץ בתוכנית פרישה
לקראת הפרישה לפנסיה – זה המידע הנחוץ

נהוג לומר שהחיים האמיתיים מתחילים ביום הפרישה לפנסיה. שכן, זו תקופה שמאפשרת להגשים חלומות, למצוא מחדש תחביבים אבודים וליהנות מכל רגע, מבלי לחוות סטרס מיותר שעולה לא פעם בדרך או בעת ההגעה למקום העבודה. מדריך זה ירכז בפניכם את כל

איך בוחרים את המשכנתא הטובה ביותר
איך בוחרים את המשכנתא הטובה ביותר?

רכישת דירה היא אחת ההשקעות החשובות ביותר בחיינו. רבים מאיתנו נעזרים במשכנתא כדי לממן את הרכישה, ולכן חשוב להבין כיצד להתנהל. יתרה מכך, בחירת המשכנתא הטובה ביותר עשויה לחסוך לכם סכומים משמעותיים לאורך זמן. המאמר יסביר איך בוחרים את המשכנתא הטובה ביותר

מעבר לקנדה
חושבים על רילוקיישן לקנדה? ככה תתחילו את התהליך

מעבר דירה למדינה זרה הידוע בתור רילוקיישן הוא תהליך מורכב. כמו כל מעבר דירה, מדובר על שינוי משמעותי, וכאן השינוי הזה גדול עוד יותר. מעבר בין מדינות הוא לא רק מעבר בין מקומות שונים אלא החלפה של תרבות, נורמות, ולמעשה