3 סיבות למה חשוב שלחתול שלכם תהיה מזרקת מים

בין אם יש לכם חתול ובין אם אתה רוצים להתחיל לאמץ אחד, חשוב שתדעו שיש להם קטע עם שתיית מים. מכל מיני סיבות חתולים לא נוהגים לשתות הרבה מים וזה פוגע בהם. תאמינו או לא הפתרון לכך הוא מזרקת מים. למה? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם ולרוץ לחנות החיות הקרובה לקנות זאת. 

 

חתולים אוהבים מים?

לפעמים לא ברור אם חתולים אוהבים מים או דווקא סולדים מהם. נראה שמצד אחד הם נוטים לשתות מים ממקומות הזויים כמו אסלה, אמבטיה, הכיור שלכם במטבח ומצד שני הם לא כל כך ממהרים לשתות את המים שיש להם בקערה האישית שלהם. אז איך ניתן להסביר את התופעה הזו?

ניתן לומר כי חתולים הם חיה שבמקור שלה היא חיית מדבר, כך שהיא בעיקר ניזונה ממזון שמגיע בעקבות ציד והיא לא רגילה לשתות מים כך סתם. עם כן, זה לא בהכרח שחתולים לא אוהבים מים, זה העניין שהם אינם רגילים לשתות מים וזו אחת הסיבות שיש לגוון להם את האופציה לשתיית מים כמו באמצעות מזרקת מים לחתול.

סיבה נוספת שכדאי להשקיע בצריכה של מים עבור חתולים, היא העובדה שהם בעיקר אוכלים מזון שהוא יבש וכך נמצאים במצב של חוסר בנוזלים. מצב מסוג זה עלול להיות בעייתי ולפגוע בהם מבחינה בריאותית. כאשר הוא יכול לגרום למחלה בכליות או כזו בדרכי השתן.

בנוסף לאלה, נראה כי חתולים אוהבים לשתות בעיקר מים שזורמים. ייתכן וזאת בשל העובדה שחתולים הם חיה סטרילית וכאשר הם רואים את המים הזורמים הם מרגישים שבטוח יותר לשתות מהם. במזרקת מים לחתולים המים כל הזמן זורמים וזה עשוי לעודד אותם לשתות מים. ניתן לרכוש זאת בכל חנות כך לדוגמא גם חנות חיות בראשון לציון.

 

כמה לשתות?

באופן כללי חשוב להקפיד שחתולים ישתו רק מים, אפילו לא חלב. מבחינת כמות היא נמדדת לפי הגודל של החתול, כאשר על כל קילוגרם שלו הוא צריך לשתות בין 22 ל- 32 מ"ל. כך לדוגמא במידה וזה חתול בגודל ממוצע ששוקל 4 עד 5 ק"ג הוא צריך לשתות כ- 120 מ"מ מים ביום.

חשוב להקפיד על הכמות המומלצת בכדי שהחתול שלכם לא יפתח בעיות בריאות בעקבות חוסר נוזל בגופו. כמו כן, חשוב להחליף את המים שלו בקערה פעם יותר או פעמיים אפילו, לבדוק שהם נקיים בלי לכלוך, שאריות אוכל, או חרקים, שערות מהפרווה שלו ועוד.

 

בסיכומו של דבר

חתולים נוהגים לשתות מים שנראים להם נקיים, כמו מים זורמים. רכישה של מזרקת מים לחתולים עשויה לעודד אותם לשתות, דבר שחשוב בעיקר להם. כיוון וחתולים רגילים לא לשתות הרבה והגוף שלהם עם מזון יבש, בעיקר חשוב להקפיד שישתו כמו הכמות המומלצת להם.

מזרקת מים לחתול

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
שירותי סריקה
4 סיבות שתצטרכו חברת שירותי סריקה

קודם כל נתחיל בהסבר קצר של מהי חברת סליקה, חברה מסוג זה מספקת שירותי תשלומים דרך כרטיסי אשראי לעסקים. חברות אלו מספקות את הטכנולוגיה והתשתית הדרושים כדי לאפשר לעסקים לקבל תשלומים בכרטיסי השונים, וכל זאת בצורה מאובטחת ויעילה. חברות הסליקה

רואה חשבון לעוסק פטור
כל מה שחשוב לדעת על עוסק פטור – מדריך

עצמאים יכולים לעבוד כאשר הם עושים זאת במסגרת של אחת מצורות העוסק שמתירה המדינה. אדם לא יכול לעבוד סתם ככה בתור עצמאי, אלא אם הוא עושה זאת במסגרת החוק. עוסק פטור הוא אחד מצורות העוסק שקיימות עבור עצמאים שמעוניינים להתפרנס

המתנות הטובות ביותר
כל המתנות הכי שוות במרחק קליק

רבים מאתנו מצאו את עצמם תרים אחר מתנה מיוחדת לאדם אהוב, קרוב משפחה או קולגה. הרי זה מצב שבא לידי ביטוי אחת לתקופה. אי אפשר להתעלם מהעובדה כי מדובר במצב שגורם למרבית האנשים לתסכול רב. שכן, הם חווים קושי במציאת

מה השימושים שניתן לעשות עם גרניט לעיצוב חללים
מה השימושים שניתן לעשות עם גרניט לעיצוב חללים

הגרניט הפכה להיות כבר מזמן לאבן ייחודית בחללים שונים. מי שמכיר את עיצוב הפנים מקרוב, יודע שמדובר באבן הנבחרת ביותר שנעשים בה שימושים שונים. לרגל יום העיצוב הבינלאומי, יצאנו לבדוק מה הם השימושים שניתן לעשות עם הגרניט לעיצוב חללים. אנו