4  טיפים לטיפול בפצעי לחץ

פצעי לחץ נגרמים כתוצאה משכיבה או ישיבה ממושכת ללא נוע או חיכוך של העור כנגד חפץ נוקשה. חולים מרותקי מיטה נוטים לסבול מפצעי לחץ בשל הזמן הממושך בו הם שוכבים ללא תנועה. ניתן למנוע פצעי לחץ באמצעים פשוטים ולא יקרים אשר יתרמו רבות לאיכות החיים של יקירכם הזקוק לסיעוד. חברת כמיטל משווקת כריות, מזרנים, מגיני קרסול ומשחות רפואיות לטיפול בפצעים קשי ריפוי לרווחתם ולבטיחותם. 

 

פצעי לחץ

פצעי לחץ נגרמים כאשר אדם שוכב או יושב ללא תנועה במשך זמן רב מאד. הרקמות אשר באות במגע ישיר עם המזרן או כיסא הגלגלים באיזור הכתפיים והגב, האגן, הירכיים, והקרסוליים הינם מועדים לפצעי לחץ. על מנת להקל על האדם המרותק למיטתו או לכיסא הגלגלים יש לנסות ולשנות את תנוחתו מידי כמה שעות, ואם הדבר אינו אפשרי יש להעזר בחומרי ריפוד המפזרים את משקל הגוף, דוגמת כריות לפצעי לחץ.

 

חברת כמיטל

חברת כמיטל החלה את דרכה כמשווקת מוצרי היגיינה לחולים המרותקים לביתם והתפתחה לחברה המובילה בארץ בשיווק מוצרי עזר רפואיים לנכים, חולים כרוניים, חולים המאושפזים בביתם, קשישים ומוצרי מעבדה באיכות הגבוהה ביותר. על מנת להקל ככל הניתן על מרותקי מיטה או השוהים זמן רב בכיסא הגלגלים, משווקת החברה מוצרים נבחרים למניעת פצעי לחץ כגון מזרון לפצעי לחץ ועוד, על מנת שיקיריכם יהנו מאיכות חיים גם במצב סיעודי.

 

ארבע טיפים לטיפול בפצעי לחץ

על מנת למנוע מיקיריכם פצעי לחץ תוכלו להעזר במוצרים הבאים שחברת כמיטל משווקת ותוכלו למצוא באתר החברה:

  • כריות למניעת פצעי לחץ – קיימים מספר סוגים של כריות לחץ המותאמים לצעירים ומבוגרים המרותקים לכסא גלגלים על פי משך השימוש וההתאמה הטובה ביותר.
  • מזרנים למניעת פצעי לחץ –  קיימים מספר סוגים של מזרנים העשויים חומרים שונים להתאמה מלאה ליקיריכם המרותק למיטתו.
  • מגן קרסול למניעת חיכוך – ישנם מספר סוגים של מגיני קרסול, חלקם אף רחיצים, כדי למנוע פצעי לחץ ושיפשופים באיזור הקרסוליים.
  • משחת דרמדן לפצעים – המשחה מיועדת למריחה על פצעים קשי ריפוי כדי להקל כמה שניתן על הכאב ולזרז את ריפוי הפצע.

ארבע טיפים לטיפול בפצעי לחץ

מוצרים נוספים שנוכל לרכוש בכמיטל

חברת כמיטל מספקת מוצרים רבים לבית הלקוח וביניהם מוצרי ספיגה והיגיינה, אמצעים לריפוי פצעים, משחות וקרמים רפואיים, ומוצרים רבים נוספים שמטרתם להקל על כל מי שמרותק לביתו עקב מחלה או נכות ולאפשר לו איכות חיים. בנוסף, מתמחה חברת כמיטל בייבוא ושיווק פרוטזות וכיסאות גלגלגים המאפשרים קלות תנועה כדי שכל אחד יוכל למצות את החיים וליהנות מתנועה חופשית.

מוצרים נוספים שנוכל לרכוש בכמיטל

לסיכום

חברת כמיטל משווקת בארץ מוצרים המסייעים למנוע פצעי לחץ אצל מרותקי מיטה והישובים שעות ארוכות בכסאות גלגלים על מנת להעניק איכות חיים ליקירכם הזקוקים לסיעוד באהבה גדולה.

4  טיפים לטיפול בפצעי לחץ

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
דליפת מים
גיליתם נזילת מים? תכירו את הסיבות לכך

נזילות של מים עשויות לבוא לידי ביטוי בכל רגע נתון בבתים פרטיים, במגדלי מגורים, במשרדים ועוד. אלו שמגלים כי אירעה נזילה של מים בביתם תוהים לא פעם – מה גרם לכך? והאם הם יכלו למנוע את הדבר? יצאנו לבדוק אחת

פיסול שפתיים
איפה כדאי לעשות טיפולים אסתטיים?

טיפולים אסתטיים הפכו להיות בשנים האחרונות להליך נפוץ מאוד. אם תסתכלו מסביב, אתם תגלו שאנשים רבים בוחרים לבצע הליך כזה או אחר שמאפשר להם להיראות ולהרגיש הרבה יותר טוב. העלייה במספר המתעניינים בתחום גרמה לנו להבין כי עלינו לצאת ולבדוק

פורץ מנעולים
מה כרוך בהכשרת המנעולן?

ההכשרה שנעשית בתחום פריצת מנעולים לכדי איש מקצועי ואמין, לא דורשת הסכמה מיוחדת או לימודים גבוהים אך כן נדרשת מיומנות גבוהה הן מבחינת מתן שירות והן מבחינה מקצועית. ישנם מנעולנים מקצועיים שיש ברשותם אישור מטעם מכון התקנים הישראלי לעמידה בדרישות

ספר ופטיש
לא רק לגיל השלישי – הכול על כתיבת צוואה בגיל צעיר

בצוואה האדם מורה למי יועבר עזבונו לאחר מותו. באמצעות הצוואה ניתן לקבוע מי יהיו היורשים, בין אם הם קרובי משפחה או אחרים ומה יהיה חלקם בעיזבון. הצוואה מאפשרת לשמור על האינטרסים הכלכליים של המשפחה ברכוש במקרה של פטירה פתאומית ולמנוע