4  טיפים לטיפול בפצעי לחץ

פצעי לחץ נגרמים כתוצאה משכיבה או ישיבה ממושכת ללא נוע או חיכוך של העור כנגד חפץ נוקשה. חולים מרותקי מיטה נוטים לסבול מפצעי לחץ בשל הזמן הממושך בו הם שוכבים ללא תנועה. ניתן למנוע פצעי לחץ באמצעים פשוטים ולא יקרים אשר יתרמו רבות לאיכות החיים של יקירכם הזקוק לסיעוד. חברת כמיטל משווקת כריות, מזרנים, מגיני קרסול ומשחות רפואיות לטיפול בפצעים קשי ריפוי לרווחתם ולבטיחותם. 

 

פצעי לחץ

פצעי לחץ נגרמים כאשר אדם שוכב או יושב ללא תנועה במשך זמן רב מאד. הרקמות אשר באות במגע ישיר עם המזרן או כיסא הגלגלים באיזור הכתפיים והגב, האגן, הירכיים, והקרסוליים הינם מועדים לפצעי לחץ. על מנת להקל על האדם המרותק למיטתו או לכיסא הגלגלים יש לנסות ולשנות את תנוחתו מידי כמה שעות, ואם הדבר אינו אפשרי יש להעזר בחומרי ריפוד המפזרים את משקל הגוף, דוגמת כריות לפצעי לחץ.

 

חברת כמיטל

חברת כמיטל החלה את דרכה כמשווקת מוצרי היגיינה לחולים המרותקים לביתם והתפתחה לחברה המובילה בארץ בשיווק מוצרי עזר רפואיים לנכים, חולים כרוניים, חולים המאושפזים בביתם, קשישים ומוצרי מעבדה באיכות הגבוהה ביותר. על מנת להקל ככל הניתן על מרותקי מיטה או השוהים זמן רב בכיסא הגלגלים, משווקת החברה מוצרים נבחרים למניעת פצעי לחץ כגון מזרון לפצעי לחץ ועוד, על מנת שיקיריכם יהנו מאיכות חיים גם במצב סיעודי.

 

ארבע טיפים לטיפול בפצעי לחץ

על מנת למנוע מיקיריכם פצעי לחץ תוכלו להעזר במוצרים הבאים שחברת כמיטל משווקת ותוכלו למצוא באתר החברה:

  • כריות למניעת פצעי לחץ – קיימים מספר סוגים של כריות לחץ המותאמים לצעירים ומבוגרים המרותקים לכסא גלגלים על פי משך השימוש וההתאמה הטובה ביותר.
  • מזרנים למניעת פצעי לחץ –  קיימים מספר סוגים של מזרנים העשויים חומרים שונים להתאמה מלאה ליקיריכם המרותק למיטתו.
  • מגן קרסול למניעת חיכוך – ישנם מספר סוגים של מגיני קרסול, חלקם אף רחיצים, כדי למנוע פצעי לחץ ושיפשופים באיזור הקרסוליים.
  • משחת דרמדן לפצעים – המשחה מיועדת למריחה על פצעים קשי ריפוי כדי להקל כמה שניתן על הכאב ולזרז את ריפוי הפצע.

ארבע טיפים לטיפול בפצעי לחץ

מוצרים נוספים שנוכל לרכוש בכמיטל

חברת כמיטל מספקת מוצרים רבים לבית הלקוח וביניהם מוצרי ספיגה והיגיינה, אמצעים לריפוי פצעים, משחות וקרמים רפואיים, ומוצרים רבים נוספים שמטרתם להקל על כל מי שמרותק לביתו עקב מחלה או נכות ולאפשר לו איכות חיים. בנוסף, מתמחה חברת כמיטל בייבוא ושיווק פרוטזות וכיסאות גלגלגים המאפשרים קלות תנועה כדי שכל אחד יוכל למצות את החיים וליהנות מתנועה חופשית.

מוצרים נוספים שנוכל לרכוש בכמיטל

לסיכום

חברת כמיטל משווקת בארץ מוצרים המסייעים למנוע פצעי לחץ אצל מרותקי מיטה והישובים שעות ארוכות בכסאות גלגלים על מנת להעניק איכות חיים ליקירכם הזקוקים לסיעוד באהבה גדולה.

4  טיפים לטיפול בפצעי לחץ

תוכן עניינים

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
מדוע עדיף לפנות למרכז גמילה ולא לעשות זאת לבד
מדוע עדיף לפנות למרכז גמילה ולא לעשות זאת לבד

התגברות על התמכרות היא מסע מאתגר הדורש תמיכה, הדרכה וסביבה מובנית. בעוד שחלקם עשויים לנסות להתמודד עם התמכרות בעצמם, פנייה לעזרה ממרכז גמילה מקצועי היא לרוב הבחירה הטובה ביותר. במאמר זה, נבדוק את הסיבות לכך שמועיל ללכת למרכז גמילה במקום

האתגר של ללכת לבד
האתגר של גמילה מאלכוהול לבד: הבנת המסע

יציאה למסע של החלמה מהתמכרות היא מאמץ אמיץ ומשנה. עם זאת, האתגר מתעצם כאשר מתמודדים עם הגמילה מאלכוהול בלבד. מאמר זה נועד לשפוך אור על הקשיים לעבור את תהליך ההחלמה ללא סיוע מקצועי ומדגיש את החשיבות של פנייה לתמיכה בשלב

איתור ביטוח פנסיה
מדוע שכירים מוותרים כל כך בקלות על הכסף מה שמגיע להם על פי חוק

בעולם של היום, שבו עובדים יותר ויותר מודעים לזכויותיהם, זה עשוי להיראות מביך שעובדים מפקירים לרוב ברצון את הכסף המגיע להם על פי חוק. למרות חוקי העבודה והתקנות הרבים שנועדו להגן על האינטרסים שלהם, עובדים מוצאים את עצמם לעתים קרובות

שירותי ענן
אילו פתרונות יכולה לספק חברת שירותי ענן

בנוף הדיגיטלי המתפתח במהירות של היום, עסקים מסתמכים יותר ויותר על שירותי ענן כדי לייעל את הפעילות שלהם, לשפר את המדרגיות ולשפר את היעילות. בין הספקים המובילים בשוק נמנים שירותי ענן של Nebius. בבלוג זה, נחקור את מגוון הפתרונות שמציע